Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ki hogyan győzte le a pánikbet...

Ki hogyan győzte le a pánikbetegséget ezen belül főleg a halálfélelmet?

Figyelt kérdés
2 hónapja van pánikbetegségem holnaptól fogok pszichológushoz járni. Mások tapasztalatára is kiváncsi lennék.
2013. dec. 1. 20:11
 1/3 anonim válasza:
Én nem hiszek a félelemben. Életemben egyszer hittem azt, h meg fogok halni, mikor az utolsó öngyilkossági kísérletemet csináltam. Akkor elfogott a halálfélelem, de legyőztem: leugrottam. De nincs semmi bajom, pedig hidd el, lehetne. Én akkor legyőztem. De csak egyszer volt ilyen érzésem, szóval nem hinném, h mi ketten össze tudjuk hasonlítani az érzéseinket. Mégis: állj szembe a problémáiddal( te ne ugorj le sehonnan!), és akkor legyőzheted őket. A pszichológus pedig először kérdez majd magadról, oldja a feszültséget, lehet, h rajzolsz is majd neki fát, vagy ami eszedbe jut, aztán sok-sok találkozás után teljesen belelát majd a problémába, feltéve, ha te is segítesz ebben, és közösen, a terápia segítségével eredményeket érhettek el. Jobbulást!
2013. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én évek óta szenvedek ebben. a pszichológus segített nekem is, főleg a gyógyszer, azt néha mai napig szedem. majd írj mi van veled, jobban vagy-e :)
2013. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő is mondta h pánikbetegség. Ajánlott bach virág terápiát meg napvirág cseppet meg elsősegély cseppet. De nekem nincs több pénzem ilyen magánokra. Szal mondtam neki ez volt az utolsó. Mondta h még kellene mondtam ahhoz nekem is kellene még lové.
2013. dec. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!