Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fuves cigi okozhat maradando...

Fuves cigi okozhat maradando panikbetegseget? 1,5 eve szivtam es azota vannak ezek a rohamok ill sok problema?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 01:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Valószínűleg az életeddel vannak problémák, próbálj meg életmódot váltani. Sportolj rendszeresen, kapcsolódj ki időnként, aludj eleget, szedj B-vitamint és táplálkozz egészségesen.
2013. okt. 24. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem. Biztosan nem ez az oka.


Sokan nem tudják, de a drogozás - a legenyhébb is - egy mentálisan sérült és/vagy pszichésen labilis embernél hamar "átsegít" a másik oldalra és ott is ragadhat az ember. A másik oldal alatt természetesen itt nem a halálra gondolok, hanem a súlyos pszichés gondokra, ill. az elmezavarra.


Van, aki egy keményebb drogozás után - egytelen alkalom után! - megkattan és ott is marad. Nem a drogtól, hanem attól, hogy már alapjaiban eleve sérült volt a személyisége, amiről nem udott vagy amivel nem foglalkozott, a drog csak átsegíti a normalitásból a nemnormalitásba.


Olyan ez, mintha egy látszólag ép fog fala egy keményebb falatra beszakadna. Ott volt az a lyuk régebben is, csak nem látszott.


Jó volna, ha mielőbb bevállalnál egy pszichiátert.

2013. okt. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%
nem, a fû nem okoz mentális betegséget, viszont meglévõ hajlam esetében segíthet felszínre hozni azt.
2013. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Hosszútávon a fűvezés személyiségi torzulást/zavart okoz. Másfél éve szívta, de miért? Szórakozás volt vagy ebbe menükült a problémák elől, na ez a nem mind1! Ha másfél évvel ezelőtt is voltak problémái és éppen ezért füvezett nos akkor éppen abból adódóan alakulhatott ki a pánikbetegsége is, hisz itt már maga másfél éve mikor füvezett már fenntált egy bizonyos pszichés eredetü probléma.

Azóta van más káros szenvedélye?

2013. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
5%
olyan jó lenne, ha nem válaszolnának a füves kérdésekre olyanok, akiknek fogalmuk nincs az egész dolog kúltúrájáról, és mikor már 2 ember leírta elõtte, hogy a fû önmagában nem okoz személyiség torzulàst, maximum a már meglévõ hajlamnak segíthet felszínre jönni, akkor nem írná le felesleges harmadoknak, a hülyeséget, amit valahol hallott, látott, a témában, de közbem fpgalma nincs az egészrõl...
2013. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek ! Nem nincsen semmi alkohol kave drog semmikaros szenvedejem sincsen csak sok problema csaladi es edig tutdtam kezelni ezt a panikbetegeseget minden segitseg nekul de epp tegnap volt a legeroseb rohamom es az ugyeletre kelet menenem mert azt hittem rogton meg halok ill most veszteten el a babam aki 4 honapra lett meg es ez a banat meg jobban tetozi a dolgott kulfoldon elek messze minden csaladtagomtol ez meg jobban neheziti a parom mindenben nelletem all! Most irtak fel nyugtatot ami segit az elalvasba remelem ! es ha ez sem segit akkor irany doki 26 eves lany vagyok ...
2013. okt. 24. 12:15
 7/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: nyugi. Az írásképeden is látszik, hogy mindent egyszuszra akarsz elmondnai, nem tördesz - azaz nem veszel nyugodtan levegőt. Az íráskép mindig tükrözi az adott embert: azaz te így működsz élőben is.


NYUGI!!!


A baba elvesztése utáni pánikállapot tipikus gyászreakció. Az alvás-problémák is. Más kérdés, hogy mennyire vagy külföldön egyedül és elszigetelve mindenkitől? Hogy bírod a magányt? (ha gyereket akarsz, akkor nem az a típus vagy, aki jól elvan egyedül is)


A füves ciginek az egészhez semmi köze sincsen, maximum arra utal, hogy kissé vagy nagyon függő alkat vagy. Nem csoda, ha hamar pánikolsz.


Arra keress inkább választ magadban, hogy mióta vagy külföldön, mennyire van lekötve az időd és az energiád, emnnyire érzed magad magányosnak, vannak-e barátaid, van-e munkád, életcélod.

2013. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
szia elleg maganyos vagyok ahoz kepest hogy elleg porgos eletem volt es ez mind meg valtozot kb2 eve meg a baratok teren az itt nincs mind becsapot engem ill most nem dolgozok mert a babat vartuk meg minden honapba jarok haza1500 km-rol pedig nem a fuves cigi csinata mind ezt az mar csak tetozte a dolgogat csak szerintem ahogy az elot eltem es a mostanihoz kepest nagyon nyugis eletem van es sokat vagyok egyedul amit nehezen viselek ja van 3 lanyom akik meg nincsenek velem egyeb okok veget bocs a sok helyes irasert!!!
2013. okt. 25. 12:37
 9/24 hitman30 válasza:
64%
Okozhat!
2013. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Norbi02 ***** válasza:
0%

Szia!

Elolvastam, amiket írtál magadról.

Itt találod az okot és azokat a válaszokat, amik gyors és kézzelfogható eredményeket hoznak:

[link]

Ez működik!

Sok sikert!

Üdv, Norbi02

2013. okt. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!