Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő alatt múlik el az...

Mennyi idő alatt múlik el az erős nátha? 14/L

Figyelt kérdés
Előző héten szerdán este volt egy kis lázam, bevettem egy algoflexet és attól elmúlott egy óra alatt, lázam tehát már nincs. Csütörtök este kezdtem el köhögni akkor hurutosan, és Pénteken már folyott az orrom. Most hétfőn vagyok a legrosszabbul, csiklandoz a torkom, köhögök, folyik az orrom és eldugul stb. Egy kis arcüreggyulladásom is lehet mert már egy hete fáj az arcüregem. Holnap megyek dokihoz. Eddig azért nem tudtam mert nyaralni voltunk vasárnapig. Egyébként kúrálom magam szal Bioptronlámpázok, negrót szopogatok, forró vízzel zuhanyozok, gőzölök, arcüreggyulladásra is van egy ilyen rezgős bigyónk. Két hét alatt elmúlik?
2010. aug. 16. 10:26
 1/2 anonim válasza:

Szia!

ismered ezt a szót?:ínhalálás?

mi ezt szoktuk csinálni,nekem mindig beválik.

Nekem minden reggel csiklandozik a torkom,ez nem baj az orvosom mondta hogy egyek kekszet, iléyen sós chipseket (mármint torokviszketésre!)

nátha ellen a neo citrant tudom ajánlani!

Jobbulást!Szia!

2010. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Immunredszertől is függ,de valószínű hogy 1 vagy max 2hét alatt elmúlik :)

Jobbulást!

16/f (asszem ez itt divat hogy kort meg nemet írnak)

2010. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!