Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet eltünteni egy...

Hogyan lehet eltünteni egy herpeszt? Ma kijött rajtam egy herpesz, már minden csoda módszert be vettettem annak érdekében hogy el tűnjön de még mindig ott van sajnos :/és pénteken meg mennék Kárpátia koncertre, és szeretném hogy addigra el tűnjön

Figyelt kérdés
H.E.L.P!!!

2013. dec. 11. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Van rá herpeszkenőcs

Vegyél a gyógyszertárban

2013. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pl. "Telviran"
2013. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hipós ujjal simitsd meg. A herpesz az egy bakterium amit a klór ill. hipo elpusztit.
2013. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Zovirax
2013. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elöbbi válaszoló vagyok - lehet hogy nem baktérium hanem virus, ettöl függetlenül csúnya állat mind a kettö.
2013. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A herpesz vírus, és természetesen ESZED ÁGÁBAN SE LEGYEN hipóval végigsimítani!!!! Elment az esze annak a válaszolónak! Vegyél herpesztapaszt, az én tapasztalataim szerint az segít a legtöbbet, mert nem engedi felszakadni a sebet és ráadásul a genny se folyik mindenhova, sminkelhetsz is rá, ha kell, de sajnos nincsenek csodamódszerek. :(
2013. dec. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok valószinüleg mert hipot javasoltam,de érdekes módon nékem másnapra midig elmúlt töle.
2013. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, elmúlt-e a herpeszed vagy javult-e. Én jegelésről olvastam, hogy jót tesz. tehát nyomj rá egy jégkockát, amit egy zsepivel vagy egy törlőkendővel tartasz, mert a kezed melegétől hamarabb elolvad. Nekem pont tegnap jött ki.

Nem jegeltem, de szoktam. Most az almaecetet próbálom ki, azt olvastam ról, hogy hatékony lehet. Nekem a bolti kenőcsök, zovirax, tev...stb nem használ soha! Tapasz sem. Szóval maradok a házi dolgoknál, mert az olcsóbb...almaecetet úgy is veszünk és nem kell belőle csak egy csepp, amit egy vattára (én fülpiszkára) teszel és azt 1-2 percig odanyomod a szádra, ahol a herpesz van. Én pont most próbálom. Elvileg szárít (szóval ajkad azon részére, amin nincs, oda ne kenj belőle és tegyél oda ajakírt biztos, ami biztos és igyál sok folyadékot és C vitamin +Cink :). Naponta 2x kell csinálni 2 napig. Attól függ hogy áll a herpeszed :)

2013. dec. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok: még a hyperol tablettáról szoktam olvasni, hogy hatásos. fertőtlenítő szerepe van. 20 db 600 ft , azt hiszem, de én régen vettem.patikában kapható, vény nélkül.
2013. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:)Aranyosak vagytok
2013. dec. 14. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!