Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek nem ciki?

Szerintetek nem ciki?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nagyon beteg lettem, fáj a torkom, alig tudok beszélni, és ha beszélek, akkor is nagyon mély a hangom és be vagyok rekedve...:( De holnap 15.30-ra van időpontom a kozmetikushoz,addig mit tegyek hogy jobb legyen a hangom? Vagy szerintetek nem ciki ha ott ''dörmögök''? 14L

2013. dec. 13. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Inkább poén :D amúgy meg mindenki volt életében beteg, ne viselkedj már úgy, mint valami ovis, hogy "mélyahangomjujdecikimileszmost".
2013. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az a ciki, hogy betegen elmész, ès megfertőzöd a kozmeikust.
2013. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Betegen nem illik ilyen helyekre menni.
2013. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

A hangod nem ciki, de az már igen, hogy osztogatod a betegséget tovább.

Ha netán benáthásodsz holnapra, mert ez pár óra is előjöhet, akkor ne menj, mert félpercenként orrot törölni gáz kozmeikusnál.

2013. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Most mégis miért lettem lettem lepontozva?


Mert betegen nem megyünk mindenféle közösségbe, vagy mert nem törlünk orrot kozmetikusnál félpercenként.


Igen, a kozmetikusnak én fizetek, de az nem jogosít fel arra, hogy olyan bacit átadjak neki, ami mellett 1-2 hétig nem tud dolgozni.


Idióták.

2013. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy beteg vagy nem ciki, csak az, ha így mész emberek közé.
2013. dec. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!