Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha alulműködésem van lefogyhatok?

Ha alulműködésem van lefogyhatok?

Figyelt kérdés

1 picit duci vagyok és nemrég jöttünk rá hogy pajzsmirigy alulműködésem van. Mindenki tudja, hogy ha pajzsmirigy probléma van vagy hízik vagy fogyik az ember, én a hízást vettem észre és már kb 2 éve próbálok lefogyni de nem sikerül (nem eszem sokat, tornázok a kutyámmal nap mint nap)

talán a betegség miatt soha nem lehetek vékony?

12/L



2013. dec. 15. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha alul működik, annak inkább hízás a tünete.
2013. dec. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hány centi és hány kiló vagy?
2013. dec. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
túlmüködésnél van fogyás alul müködésnél hizás. Ha rendezödik a pajzzmirigyed akkor rendezödik a testsúly is. De ennyi idösen még nem lehet tudni miylen elszel és még nagyon fejlödésben vagy.
2013. dec. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
60 kiló felett vagyokl és 165 centi :)
2013. dec. 15. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első 2 válasz írója vagyok. Egyáltalán nem vagy duci.
2013. dec. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia! Nekem is alulmukodesem van es hizasra hajlamos vagyok! Es bevallom kover is voltam! Barmit tettem nem segitett! Aztan egy drasztikus megoldashoz folyamodtam es lefogytam 3 het alatt 11 kgt! Meg is bantam nagyon! Aztan megint meghiztam de a torna nem segitett! Beiratkoztam tancra ( legjobb a zumba vagy latin tancok) es hihetetlen de azota tokeletes alakom van ugy hogy ehetek barmit! Heti 2-3 alkalom latinos ritmus es 3 honap alatt latvanyos a fogyas :)

Alexa

2013. dec. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :DD és a Hip-Hop jó rá? :)
2013. dec. 17. 20:39
 8/10 anonim válasza:
Szivesen :) Hat en azt nem probaltam, de az is tanc! Szerintem igen! A lenyeg, hogy az egesz tanc kozben minden izmod meg legyen feszulve! Es ami fontos, ne vard hogy 2 het utan latszani fog :) azt nem szabad! Egyszeruen elvezd a tancot, ne gondolj a fogyasra! Jo szorakozast :)
2013. dec. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :DDD
2013. dec. 18. 17:22
 10/10 anonim válasza:
Nagyon szivesen! Kerdesed van nyugodtan irj privat uzenetet! Valaszolok :)
2013. dec. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!