Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El fog múlni az álmosság...

El fog múlni az álmosság (pajzsmirigy alulműködésem van)?

Figyelt kérdés
Nem tudok fogyni egy dekát sem, de ezt még el is fogadnám. Viszont akármennyit alszok (ha keveset, ha sokat, ha normálisan...) hihetetlenül fáradt vagyok egész nap. Ez szörnyű és néha már úgy érzem felesleges élni is. Ásítozom, folyamatosan csak aludnék. TSH értékem 17-es, ami elég súlyos az orvos szerint. Most kezdtem el szedni a Letroxot. Van esély rá, hogy ha normálisan beáll a TSH szint, akkor nem leszek ennyire fáradt? Kevésbé lesz száraz a bőröm és stb.? Nagyon elegem van már :( Arról nem beszélve, hogy annyit sem eszek, mint egy normál ember, mégis hízok.
2012. dec. 16. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 29-es volt a tsh-m, ne ijedj meg. Gyógyszerrel sikerült beállítani most 3-4 körül van. Sajnos a száraz bőr megmaradt hiába ápolom rendesen, de igen elmúlhat álmosság és könnyebben is fogsz fogyni viszont kell pár hónap míg beáll.
2012. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor még reménykedhetem :) A hajam is borzasztó, pedig mindenféle dologgal ápolom. Eléggé ki**eszett velem az élet.
2012. dec. 16. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a betegség nagyon jól kezelhető és teljes életet lehet vele élni. A gyógyszer kb 2 hét alatt hat, úgy kell vele számolni. Minden tüneted meg fog szűnni hamarosan, ha pótoljátok a hormont. 2 körül kell lenni a TSH-nak, ha gyereket is akarsz.
2012. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt nem tudom,hogy elmúlik-e az álmosság,de azt igen hogy a menzeszed megváltozik,késni fog,stb.
2012. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is Letroxot kaptam. kb 2 hónap alatt állt be Tsh-m, előtte menzeszproblémáim is voltak, mióta szedem gyógyszert teljesen normálisan megjön. Ha rendbe jönnek eredményeid könnyebben megy fogyás is :-)
2012. dec. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!