Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbélrák vagy valami más...

Vastagbélrák vagy valami más lehet a probléma?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most már huzamosabb ideje hasmenésem van minden délelőtt. de amint kiürülök azután már nincsen hasmenésem. Például délután nem tör rám.. A kérdésem pedig az lenne, hogy ha ezen kívül nincsenek más tüneteim akkor az végülis nem lehet mondjuk végbélrák, mert az gyengeséggel, rossz közérzettel, lázzal is társul, nem? Valamint nincsen véres székletem sem, csak némi puffadásom.. Én bélflóra egyensúly felborulására gondoltam, de nem vagyok orvos és nem tudom eldönteni. Egyébként 20 éves, sportoló férfi vagyok.

Előre köszönöm a válaszaitok.



2013. dec. 15. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A székletben nem mindig látható szabad szemmel a vér,erre van egy vizsgálat a széklet Weber vizsgálata,ami a nem látható vért is kimutatja a székletből. Nem valószínű,hogy 20 évesen éppen vastagbéldaganatod lenne. Okozhatja valamilyen gyulladás a belekben,de az is lehet,hogy egyszerűen gyorsabb az anyagcseréd. Ennek eldöntésére azért nem ártana egy gastroenterológiai kivizsgálás.
2013. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feltételezhetően a normális, azaz napi háromszori étkezés mellett ez inkább a reggeli étkezésnél elfogyasztottak következménye lehet.....
2013. dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!