Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki volt már úgy, hogy...

Valaki volt már úgy, hogy folyton éhségérzete volt, hasfájdalmai, hányingere? Ha igen, mi volt a probléma? Mostanában nagyon rosszul vagyok:S éjjel nappal hányingerem van, meg éhség érzetem de enni mégsem bírok!

Figyelt kérdés

2013. dec. 9. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.. de én enni azért bírok de nem annyit általában...
2013. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem még mellé társul egy kis hasgörcs,mint amikor menstruálok..pedig most nem,nagyon szarul vagyok:S
2013. dec. 9. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent a mostanában? Mennyi ideje?
2013. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem az időt,mert ha csak néhány napja,akkor okozhatja gyomor-,bélfertőzés,ha hosszabb ideje akkor lehet egy krónikus emésztőszervi gyulladásod(gyomor-,bélnyálkahártya),esetleg nyombélfekély.
2013. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 hete:S
2013. dec. 9. 19:37
 6/8 automatakoktel ***** válasza:
Hello! Ezek kifejezetten tipikus tünetei a candidatúlszaporodásnak. Javaslom nézz utána, magadra ismersze majd a leírások alapján.
2013. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egy hete,akkor valószínűleg valamilyen kórokozó (vírus,stb.) van az emésztőrendszeredben. Azt azért nem merném kijelenteni,hogy gomba:)

Diétázz,igyál sok folyadékot és ha még 1 hét után sem javul,menj el orvoshoz.

2013. dec. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 automatakoktel ***** válasza:
Jahh ha egy hete akkor ténylen nem valószínü.
2013. dec. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!