Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás kaphat B jogosítvá...

Golf24 kérdése:

Epilepsziás kaphat B jogosítványt?

Figyelt kérdés
Olyan orvost keresek aki esetleg tudna segíteni hogy B kategóriás jogosítványt kaphassak! Évek óta tünetmentes vagyok és olyan orvost keresek aki tudna ebben segíteni ,vagy olyan információt is szívesen veszek aki volt hasonló helyzetben és tudna orvos nevet ,vagy valami infót adni! Köszönöm!!

2013. dec. 15. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
23%

Aha... azt egyszer majd rád villogók, hogy menjél és te meg ott görcsbe rándulsz aztán nekem jössz...

Nem hinném, hogy jó ötlet.

Meg 4-5x rosszul süt rád a nap és megint tömeghalált okoztál.

Maradjál csak a tömegközlekedésnél tömegbaleset helyett. köszi

2013. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

"rád villogók, hogy menjél és te meg ott görcsbe rándulsz" "4-5x rosszul süt rád a nap"

Ah, egy szakorvos! Te aztán kedves ember vagy! Kellemes ezt egy epilepsziásnak hallani/olvasni. Tuskó.


Gondolom, van kezelőorvosod. Őt kérdezted már? Ha nem engedélyezik, akkor nem tudsz mit tenni. Ha orvost váltasz, az sem fogja Neked 2 nap múlva kiadni az orvosi igazolást. Szerintem.

2013. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Epilepsziásan ne akarj semmilyen jogsit, mert azzal veszélyezteted magad és mások testi épségét is!
2013. dec. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Előző vagyok. Az, hogy évek óta tünetmentes vagy, nem jelenti azt, hogy elmúlt az epilepszia.
2013. dec. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A legelső válaszolónak írnám ,hogy elmehet a jó édes....!!! Nyilvánvalóan én sem akarok meghalni,bár a legelső hozzászólónak kívánnék hasonló jókat!! Kollegáim között van epilepsziás és évek óta autóval jár , és nemrég volt neki rohama,és kórházba is került miatta, érdekes Ő vezethet autót? Én is neurológus segítségét kérnék! Nincs orvosom ,mert csak 2 alkalommal volt rohamom és nem súlyos!!
2013. dec. 16. 08:02
 6/23 anonim ***** válasza:
5%

Én menjek el a jó... aha

hát nem is tudom kettőnk közül ki lesz az időzített bomba az utakon majd.

Mindenkinek jobb, ha nem vezettek, nem azért, de látom nektek csak annyi jön le, hogy jaj de szemét vagyok, de ha jobban belegondolsz csak az igazat mondtam meg!

Inkább gondolkozz el!

2013. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Turbóka!

Még az a szerencse, hogy akinek nincs papírja arról, hogy epilepsziás, az garantáltan sosem lesz az., de ez nem is fontos...

Viszont, hála a jó égnek, soha senki nem okoz balesetet, kizárólag epilepsziás.

2013. dec. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%

Nem azt mondtam, hogy csak epilepsziások csinálnak balesetet, de kiforgatjátok a szavaimat!

Azzal, hogy egy epilepsziást ültetsz a volán mögé csak növeli a veszélyét a balesetnek, a saját életével azt csinál amit akar, de mivan ha véletlen rájön egy roham az autópályán, mert mondjuk villant a fényképező, mert véletlen gyorsan hajtot, majd ezért görcsbe rándul és telibe kapja 1 vagy akár több ember autóját is!


Nem tűnik fel, hogy ti vagytok a felelőtlenek?!

Ez legalább akkor felelőtlenség, mint részegen vezetni.

De csak gratulálni tudok, nyugodtan csináljátok még több bajt, hajrá, legyen jogsid!

2013. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%

Mellékesen mit gondoltok, miért van szükség orvosra a jogosítvány megszerzéséhez ti idióták?! PONT EZÉRT!

Hogy olyan emberek nem vezethessenek akiknek olyan betegsége vagy fogyatékossága stb-je van amivel veszélyezteti másik életét!

Rohadt kib*szott felelőtlen banda, azt még nem pattognak!

Szánalmas! remélem neki mentek majd az első fának!

2013. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
*nekem pattognak
2013. dec. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!