Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás kaphat B jogosítvá...

Golf24 kérdése:

Epilepsziás kaphat B jogosítványt?

Figyelt kérdés
Olyan orvost keresek aki esetleg tudna segíteni hogy B kategóriás jogosítványt kaphassak! Évek óta tünetmentes vagyok és olyan orvost keresek aki tudna ebben segíteni ,vagy olyan információt is szívesen veszek aki volt hasonló helyzetben és tudna orvos nevet ,vagy valami infót adni! Köszönöm!!

2013. dec. 15. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem bennem keresd a hibát, egyszer nem okoztam balesetet!

De az véletlen se zavarjon, hogy ti lesztek az időzített bombák az utakon.

2013. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Most engem miért izélgetsz? Mondtam, hogy epilepsziás vagyok? Vagy hogy van jogsim?

És most ne írd azt, hogy akkor minek pofázok bele.

Na, mégegyszer: Kellemes ünnepeket, és ha vki felborul melletted, mert epilepsziás rohama van, akkor remélem, nem hajtasz át rajta, nem rúgsz bele, hogy naugyeénmegmondtam, hanem segítesz.

2013. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Melyiket betűt nem ismered a FELELŐTLENSÉG szóból?
2013. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Esetleg a KÖZVESZÉLYES szó ismeretlen?
2013. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ha lemegy a vörös köd a fejedről, akkor olvasd el a hozzászólásaim. Egyikben sem írtam azt, hogy "persze, szerezz csak jogsit".

Én csak annyit kérdeztem, hogy beszélt-e dokijával.

Ebből Te azt szűröd le, hogy helyeslem?

De ez nem a Te és nem az én jogom és felelősségem eldönteni, hanem a szakorvosé.

2013. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Addig azt lehetett hallani hogy epilepsziás nem vezethet autót. De írd be a keresőbe, és ott minden szépen le van írva.
2013. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
5 év tünetmentesség után, amiből 2 év gyógyszer nélkül volt, gyógyultnak tekinthető a beteg. Alkalmi rohama pedig bárkinek lehet, neked is, nagy ellenző.
2014. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, mennyi beképzelt alak van... Persze az ilyen gondolom, meg is rugdossa az epilepsziás embereket :( :( Nem messze tőlünk volt egy baleset. Kiderült, a férfi epilepsziás volt, de több, mint 10 éve gyógyultnak nyilvánították.. Balesete volt..


Kérdező, van orvosod? Beszéld meg vele. Nekem nemrég még remegésem volt, de ájulásos rohamom nem volt. Rákérdeztük kíváncsiságból a jogsira.. Erre közölte, hogy 2 év rohammentesség után lehet... Nem tünetmentesség, csak rohammentes idő után... Persze minden doki más. ( az én előző dokim pl. gyerekvállalás előtt kérdeztük, hogy lehet-e... Erre ő kijelentette, hogy igen, csak akkor szólni kell.. Közben felnőtt dokihoz kerültem, aki kijelentette, hogy nem vállalhatok gyereket, mert a gyógyszer súlyos rendellenesség léphet fel a kicsinél(milyen szerencse, hogy nem jött össze előbb...) kaptam másik bogyót, majd jött a pici...)

Tehát keress egy olyan dokit, akiben maximálisan megbízol, majd ( ha van gyógyszered, szedd rendszeresen) , később pedig kérdezz rá a jogsira. Ha azt mondja, nem lehet, ez van. Ha mindenképp olyan orvost akarsz, aki rábólint ( akár rossz eredmények esetén is), az már felelőtlenség.

Remélem, minden oké lesz.

Amúgy merre laksz? Én Veszprémbe járok orvoshoz.

2014. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Krande válasza:
Ismerősöm ismerőse ügyvéd és elintézett magának egy jogosítványt az epilepsziája ellenére. Szerencsére eddig csak fába meg árokba állt bele, meg néhányszor rommá törte az autóját. Szerintem ne akard....
2014. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!