Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziás kaphat B jogosítvá...

Golf24 kérdése:

Epilepsziás kaphat B jogosítványt?

Figyelt kérdés
Olyan orvost keresek aki esetleg tudna segíteni hogy B kategóriás jogosítványt kaphassak! Évek óta tünetmentes vagyok és olyan orvost keresek aki tudna ebben segíteni ,vagy olyan információt is szívesen veszek aki volt hasonló helyzetben és tudna orvos nevet ,vagy valami infót adni! Köszönöm!!

2013. dec. 15. 20:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
köszi a lepontozást! :(
2014. febr. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
100%

Párom epilepsziás. Évek óta tünet mentes... jogsit 1 évekre kapja meg! de megkapja! mást is ismerek, aki epilepsziás és vezet.... szerintem kérdezd a szakorvost erről... ugyis ő dönti el, hogy hogyan tovább. sok sikert hozzá!

a többi válaszolónak: és mi van ha valakinek az autó vezetés közben lesz az első rohama? bárkinél elő fordulhat! akkor most senki ne vezessen, mert bármikor bárkinek lehet rohama?????? :O

2014. jún. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Egy szemmel, fél karral és lábak nélkül is vezethetsz autót. Egy több ezer éves idegrendszeri betegséggel nem, de szerintem nem is akarják hatékonyan gyógyítani. Ellentmondásos.
2016. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!