Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2 nap alatt tele lettem (kb...

2 nap alatt tele lettem (kb 45db) vízhólyagokkal. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek ilyen tapasztalata?

Pontosan úgy volt, hogy egyik este vetkőzés közben vettem észre, hogy tele vagyok csípés szerű vörös foltokkal. A nyakam alatt, mellemen, karomon, hátamon, hasamon. Összesen kb 30.

Közelebbről megnézve láttam, hogy ennek a 95%-a vízhólyag. Ki is lehetett nyomni az összeset. Nem tudtam mire vélni, allergiának gondoltam. Másnap reggelre kb 15 új jelent meg. Ennek már a nagy része nem hólyag, de van közte. Utánaolvastam a neten, de túl sok variáció van rá. Azt sem tudom, hogy éjjel vagy nappal kerültek rám. Azóta is csúnyák és viszketnek. Ez kb 3 napja volt. Angliában vagyok és még nincs igazolásom az új lakhelyemről, így nem tudok beregisztrálni a háziorvoshoz.

Valakinek van valami ötlete? Tapasztalata?



2013. dec. 17. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem bárányhimlő? Nyomkodni ne nyomkodd semmiképp.
2013. dec. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

esetleg kérdezd meg itt, de csinálj képet:

[link]

2013. dec. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is átfutott az agyamon a bárányhimlő. De nem tudom. Nem lenne túl jó. Az nem jár lázzal, vagy ilyesmi?

Rendben, megpróbálom ott megkérdezni.

2013. dec. 18. 12:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Bárányhmlő lehet és minden egyes helyen ahol elkapartad egy csúnya és végleges heg marad.

az arcodon remélem nem kapartad el,

ha viszket, akkor vannak olyan folyadékok, amik ezt csökkentik

a bárányhimlő fertőző betegség a pöttyök leszáradásáig, és súlyos szövődményei lehetnek, menj orvoshoz

2013. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából csak az első napon viszkettek. Azóta nem. Ezért nem gondolom, hogy az lehet.

Lehet tényleg el kellene mennem dokihoz :/

2013. dec. 18. 14:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg "penész-allergia". Vagy olyasmi.
2013. dec. 19. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!