Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aknenormin/Sotret gyógyszer...

Aknenormin/Sotret gyógyszer teljesen elmúlasztja a pattanásokat és egyéb csúnyaságokat a bőrön vagy csak csökkenti őket?

Figyelt kérdés
Régebben csúnyább volt a bőröm, de a mai napig kijönnek rajta a pattik, egyszerre 2-3 is és ezeket szeretném kiiktatni, azt hallottam ezek a gyógyszerek nagyon hatásosak. Olyanok válaszát szeretném elsősorban,akiknek vannak tapasztalataik a gyógyszerrel kapcsolatban: mennyire hat? Mindent eltünteti? Nagyon szep es sima lesz tőle a bőr? Azok válaszára,akik a veszélyeiről es negatívumairól szeretnének prédikálni abszolút nem vagyok kíváncsi, tehát kérem ne is vegyenek el ezzel értékes perceket az életükből. Köszönöm.

2013. dec. 18. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy csak most írok, de most érek rá. Szóval. Igen ez a pattanás kezelés jelenlegi (úgy néz ki az is marad) leghatásosabb módszere ami járhat súlyos mellékhatásokkal, azonban 10.000 beteg közül kevesebb mint 1-nél fordulhat elő hála Istennek. Ez a gyógyszer a faggyúmirigytermelést -ami a pattanásokat okozza- zárja el úgy hogy a felesleg ne látszódjon az arcodon (egyszerűen fogalmazva :)) Nem tudom a te bőröd milyen állapotban van de mindenképp keress fel egy MAGÁN bőrgyógyászt ő megállapítja pontosan milyen dózisban kell szedned. Pattanásokat is eltünteti/javít. Tehát nem biztos, hogy teljesen eltünteti, arra pl. a kémia hámlasztás van amit ugyancsak a bőrgyógyászod tud elmesélni részletesen.

Első értelmes kérdés a Sotret/Roaccutanról. Köszi. :-)

2014. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!