Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Nagyon...

Mi lehet a bajom? Nagyon izgulok mi lehet a baj kerlek titeket mielőbbi válaszért

Figyelt kérdés
Már 3 hete fáj a fejem előtte volt rosszabb most csak úgy fáj. És most nem úgy egész nap de elég sűrűn néha pompán néha erősebben. Sportoló vagyok és előtte simán bírtam napi 2-3 edzést most pedig alig van erőm akármennyit alszom. Gondtoltam csak kimerültség ezért Kihagytam 2hetet se semmi nem változott. Edzés közben pedig csak jobban fáj. Étvágyam sincs már nagyon. Vannak még egyéb dolgok. Szerintetek mi lehet ez?
2013. dec. 18. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy orvos,labor és egy alapos kivizsgálás nem ártana minél előbb.:)
2013. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Félek elmenni:)
2013. dec. 18. 23:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem sokat tudunk segíteni. Valóban orvos kéne.
2013. dec. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De lehet valami komolyabb vagy mi?
2013. dec. 18. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:
fejfájást a sok esetben só illetve víz hiány okozhat próbáld ki nyomj be 1-2 kiskanál sót 1 üveg ásványvízzel +figyelj a napi folyadékbeviteledre, mert ilyenkor télen hajlamosak vagyunk nem inni, ha nem múlik el ezektől, akkor marad a doki...
2013. dec. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Látatlanban még egy orvos sem mondana semmit, de mi nem is vagyunk orvosok! Mindenképpen el kell menned!!!
2013. dec. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vízhiányos hozzászólás a helyén van! Igyál sok vizet, ha nem múlik el 1-2 nap alatt a fejfájásod, akkor menj orvoshoz, mert lehet többféle bajod:

A rosszabbak: elpattannak az erek, agytumorod van, leépül a szervezeted, stb. Szóval..szerintem le le van szarva, hogy félsz elmenni, mert az életed múlhat rajta. Ha beledöglesz akkor majd azt kívánod az utolsó pillanataidban, hogy jajj bár elmentél volna időben orvoshoz.. Szóval :D Irány a doki! Légy férfi!!!!! Vagy nő..mert nem lehet tudni, hogy milyen nemű vagy, hiszen azt nem írtad meg :)

2013. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Emberek ne paraztassatok mar egymast agytumorokkal;-)))))nem mindig funkcional egyforman a szervezet.. eleg egy pici gyulladas es felborulhat...ha nagyon aggodsz csonaltass egy labort ..de szerintem felesleges ..rengeteg embernek faj a feje.. ebben a szelsoseges idojarasokban ami kb par eve jelen van..koztuk nekem is faj majdnem mindig holott sosem fajt azelott ..nem kell egybol orvoshoz szaladni fiatal ember letedre..nem kell felni a kaszas meg qva messze van.
2013. dec. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Sportoló vagyok és előtte simán bírtam napi 2-3 edzést most pedig alig van erőm akármennyit alszom."

Egyértelműen nem a fejfájás a kérdező vezető tünete. Ez a fajta legyengülés nekem egy sportoló részéről nagyon durvának tűnik, főleg hogy írja hogy két hetet pihent és semmi. Lehet, hogy csak valami hiánybetegség, de a leírás alapján a legrosszabb eset lehet akár leukémia is, és a kettő között _bármi_. Itt az ideje orvoshoz menni, ha eddig nem ment el. Kérdező, IGEN, lehet súlyos, úgyhogy menj dokihoz.

2013. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. dec. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!