Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek a bélféreg ellen...

Mit tegyek a bélféreg ellen házilag?

Figyelt kérdés
Szerintem férgem van már egy ideje. Nem merem elmondani senkinek, magam szeretném megoldani a problémám. Nem tudom mi a pontos "faj" de szerintem cérna(?)féreg. kicsi (biztos csak pete)fehér lassan mozgó .... Este arra lettem figyelmes hogy amikor megnéztem a fenekem kimásztak a fenekem nyílásán és azon a 'vágáson' felfelé a hátam irányába indultak felfedezni. mit tehetnék ellenük házilag ? hallottam a fokhagymáról. az biztos beválhat ? Jaj nagyon kellene a segítség mert nagyon félek. köszi:(

2013. dec. 22. 14:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Bízd inkább orvosra!
2013. dec. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Erre gyógyszer kell,nincs semmi házi hókusz- póusz ami a fertőzést megszünteti!

Nem ciki egyáltalán,menj el orvoshoz!

2013. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Hát tudod ez mindennapos panasz a háziorvosi rendelőben. 2 tabletta Vermox megoldja, de fel kell írni.

Próbálkozhatsz a fokhagymával. Viszont, ha régóta fent áll és még fog vérszegénységet okozhat valamint ilyen furcsa kis csomók jelenhetnek meg a láb feszítő oldalán.

2013. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj pirítóst, és szeletnként egy jó nagy gerezd fokhagymát dörzsölj rá.

Naponta 3-szor 3 szeletet egyél meg, amig el nem múlik.


Kiskoromban én is voltam "kukacos", és mindig így csinálta anyu, és bevált.

2013. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
nem szeretnék orvoshoz menni.. megpróbálnám magam megoldani . az is hat igaz ha napi 2 gerezd fokhagymát megeszek ?
2013. dec. 22. 15:05
 6/23 anonim válasza:
100%
Jó a fokhagyma. De tudsz a gyógyszertárban venni féregtelenítőt is. Egyél sok fokhagymát. Ezt nem bírják. És elhagyják a beleid.
2013. dec. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Az orvosok azért vannak, hogy segítsenek! Előttük semmit nem kell szégyellned!
2013. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
83%
Jó étvágyat a fokhagymához. Jót fog tenni az ereidnek, az immunrendszerednek, de a gilisztáidnak nem sokat fog ártani. Ha netán a kifejletteket sikerülne is elpusztítani, a peték újra kikelnek és ismét figyelheted a végbeled környékén az előadást.
2013. dec. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Házi orvoshoz nem akarnék menni mert nagyon jól ismer. kórházban ilyet hol lehet intézni? amikor elmegyek ugye felírná a gyógyszert és akkor még nem kell vinni székletmintát mert akkor ...huhhh.....szoval csak beállítok és feliratom ?
2013. dec. 22. 15:10
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor sincs semmi, ha kell vinni székletmintát! Meg kell vizsgálniuk.
2013. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!