Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Belfereg ellen foghagyma? Nem...

Timeaa_ kérdése:

Belfereg ellen foghagyma? Nem tudok most orvoshoz menni.

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 21:12
 1/10 A kérdező kommentje:
Fokhagyma bocsnat
2013. nov. 6. 21:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Cérnagilisztánál egyértelműen jó. Ha észrevettél bélférgeket,akkor most 1 héten keresztül egyél meg naponta legalább 1 gerezd fokhagymát. Pl. szendvics mellé, úgy még finom is.
2013. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jol ossze kell ragni? Vagy egybe lenyelni?
2013. nov. 6. 21:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Összerágod...
2013. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Reszelt sárgarépa minden nap és persze az orvos sem mellőzhető.
2013. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
26%

Mi azt tanultuk bioszon hogy ha egy forró húsleves fölé tartot a hátsó feled akkor az kicsalogatja, legalábbis régebben ez bevált gyógymód volt.

Remélem tudtam segíteni!

2013. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolso valaszolo , de undorito tanacs! Forroviz nem is jo csak husleves? Ha ki is jön par belfereg, csak a fejlett peldanyok, a többezer tojas a belekben, majban marad

Arrol nem is beszelve, h semmi nem csalogatja ki, mert nem kigyóbüvöles! Rosszindulatú tanacs volt

2013. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
A "tojása (pete),nem a belekben,hanem a végbél környékén van. Jó ötlet a leves :)) Ha elpusztulnak a peték és a férgek és lepottyannak,akkor bele a levesbe? Guszta :D
2013. nov. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
A forró víz is elképzelhető hogy kicsalogatja, de mivel ezt még nem hallottam inkább a biztos módszert írtam le. Hogy gusztusos-e? Szerintem se, de ha meg akar szabadulni tőle akkor muszáj lesz. Lehet van más módszer is ami nem ennyire gusztustalan, de ha azok nem jönnének be akkor ezt mindenképp kipróbálnám. Sőt én evvel kezdeném, mert ha a biosz tanár ezt tanítja akkor biztos nem hülyeség! 17/f
2013. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Maradj a fokhagymánál! A családunkban bevált,úgyhogy időnként 2-3 havonta,ha nincs is semmi bajunk csinálunk egy pár napos kúrát. Egészségügyis vagyok 30 éve,ezt tanultam,dolgoztam kórházban szakrendelőben(bőrgyógyászaton is,ahova sokan jöttek ilyen panaszokkal),most háziorvosnál dolgozom,de a forróvizes "irtásról" még soha nem hallottam. A féregirtó tabletták mellett az orvosok is a fokhagymát javasolják. A benne lévő illóanyag nem csak kiűzi,de pusztítja is a cérnagilisztákat.
2013. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!