Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a gyomorszájam! Milyen...

Fáj a gyomorszájam! Milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

5 napja arra ébredtem hajnalban hogy iszonyúan fáj a gyomorszájam és hányingerem van. Azóta rendszeres minden mindennap fáj valamikor enyhén valamikor erősebben, megfigyeltem hogy evéskor sokkal jobban fáj és esténként.. Ma olyan hajnali 2-kor megint arra ébredtem, hogy nagyon erősen fáj, megmondom őszintén sirtam a fájdalomtól. Mi lehet a bajom?

Sok a savam is , ami egyébként nem jellemző annyira..

(Egyébként a gyomorszájam környékén ebben az évben 6-szor volt olyan hogy arra ébredtem hogy nagyon fáj.. De most sajnos egyszerűen nem mulik el a fájdalom)

Azt nem tudom hogy lehet e valami köze, de rendszeresen fájt mindig a köldököm körül a hasam, de az is olyan volt hogy néha erősebben , néha gyengébben és az pedig akkor fájt a legjobban amikor aludni próbáltam , tehát fekvő helyzetben..)

Visszatérve a kérdéshez Mi lehet a bajom? Milyen betegség lehet? Ha fáj a gyomorszájam 5 napja egyfojtában és hajnalban a fájdalomra kelek fel.Kérlek segitsetek :/ 16/L



2013. dec. 25. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Hátha ez segít. :)

2013. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!