Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja kezdődött. Eleinte csak megszédültem kicsit,fájt a fejem,gondoltam alváshiány miatt lehet vagy fáradtság.Azóta egyre jobban fáj a fejem,mindennap,gyógyszert ritkán szedek rá.Nem egyszer ájultam el steril környezetben.Mindennap iszonyatosan szédülök,hányingerem van nem tudok enni.Mindennap egy kínszenvedés így iskolába menni.A látásom is romlik.Tükörbe nézek és borzalmasan nézek ki.Sápadt az arcom általában,feketék a szemeim és jéghidegek a végtagjaim.A háziorvos azt mondta hogy ne aggudjak ez a fronttól van.De lassan 2 hónapja?????Mit tegyek?

2013. dec. 23. 18:27
 1/3 bubub2013 válasza:
ez így sokesélyes...egy biztos, menj el egy másik orvoshoz, lehetőleg egy kardiológushoz, hogy vizsgáljon ki rendesen, lehet a vérnyomásoddal van a bibi. jobbulást!
2013. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi magnéziumot szedsz?
2019. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
B6 vitaminhiány szokott szédülést okozni. A fejfájás oka vízhiány. Ha fáj a fejed, igyál egy nagy pohár hideg vizet!
2019. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!