Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Legelőször idén júniusban volt a második pedig ma. Először úgy indult, hogy szédülni kezdtem, majd melegem is lett (nyáron főleg), majd hirtelen homályosodni kezdett minden és végül elsötétült. Ma pedig majdnem ugyan az csak a templomban karácsonyi próbán történt. Ott eleve nincs olyan meleg. Ott is először szédülni, majd melegem lett és elhomályosodott minden, most nem sötétült el mert időben ki tudtam menni a hideg levegőre.

Azt hittem, hogy csak a melegtől van de a templomban nem volt olyan meleg, mert utána még a hideg is rázott, júniusban is először melegem volt aztán fáztam.

Csak szimpla rosszullét vagy valamilyen betegség?



2013. dec. 23. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:

Még valami: nyáron el is ájultam, úgy vittek oda az árnyékba. És még egy történt de az itthon történt csak úgy simán elájultam. Anya segített fel.

Amúgy 13 éves lány vagyok.

2013. dec. 23. 18:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hirtelen álltál fel ülésből vagy fekvésből?
2013. dec. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben?
2013. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, nyáron évzáró volt és álltunk (bár a tűző napon), a templomban is álltunk. A vérnyomásom mindig rendben volt. Előtte pedig mindig rendesen eszek is.
2013. dec. 23. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég folyadékot iszol? Télen is meg kell inni legalább 1,5 litert.
2013. dec. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem is volt hasonló, de az egy tömött buszon történt és nagyon meleg volt, én meg kabátban álltam, mert annyi helyem nem volt, h levetkőzzek. Először én is szédültem, rosszul voltam, aztán szürke lett minden és egyszer csak arra ébredtem, h fekszem a padlón. Azt mondták, ha ilyen elhomályosodást érzékelsz, akkor nagyon alacsony a vérnyomásod. Lehet neked is alacsony. Ennyit tudok segíteni, remélem ér valamit!:D:)


17/F

2013. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, iszok sok folyadékot, és mondták hogy lehet az alacsony vérnyomástól van..

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

2013. dec. 24. 15:55
 8/8 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség is hasonló, nem hogy nem szereted a tömeget?
2013. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!