Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok még mindig beteg?

Miért vagyok még mindig beteg?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdett el fájni a torkom. Kb 10 napja fújom az orromat és még most is naponta elfújok kb 30 zsebkendőt. Ja meg köhögök.

Reggelre a az orrnyálkahártyám meg a torkom kiszárad és maró érzés van a torkomban. A maró érzés napközben elmúlik. A takony reggelente kb délig tele van zöldes cuccal.



2013. dec. 26. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Baktériumos felülfertőzés, menj orvoshoz, erre már antibiotikum kell.
2013. dec. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért van ez,mert "beült" az orrmelléküregeidbe. Ha még nem érzed,hogy fájna az homlokod,arccsontod,nincs lázad,akkor megpróbálhatod otthon kezelni. Infralámpázd,használj orrcseppet,nap közben sima sósat,este és reggel úgynevezett lohasztó orrcseppet pl. Nasivin és fújjad az orrodat! A szobába pedig tegyél párologtatót,egy vizes törölköző is jó. Arra vigyázz,hogy ezt az orrcseppet 1 hétnél tovább ne használd,a sósat

lehet bármeddig. Ha elkezd fájni az arc,homloküreged, 3-4 nap alatt nem javul,akkor menj el orvoshoz,mert lehet.hogy szükség lesz antibiotikumra is.

2013. dec. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valami miatt kigyógyulni belőle. Én ugyanígy vagyok vele, egy hónapja tart. Én azt olvastam,hogy a makacs torokgyulladás, maró érzés,amiket leírtál, azok refluxra is utalhatnak. Mindenesetre menj el dokihoz. Jobbulást :)
2013. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget mindenkinek. Majd holnap elmegyek az orvoshoz.
2013. dec. 26. 22:55
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, mi volt a gond végül?
2015. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már arra sem emlékszek, hogy voltam e orvosnál. Szerintem nem mentem el és szép lassan elmúlt, de arra pontosan emlékszek, hogy miért alakult ki. Megfáztam, de nem nagyon foglalkoztam vele, és még megfázva is fociztam elég sokat.
2015. jan. 17. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!