Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hosszú élet egyedül/magányosan...

Hosszú élet egyedül/magányosan, boldogtalanul, vagy rövidebb, teljes élet boldogan. - Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérnék. Nem a betegségemről szeretnék írni, mert tudom hogy mit lehet tenni ellene, és nem tanácsokat kérnék. Van egy-két gyógyszer amitől tünetmentes lehetek, de a mellékhatások idővel "megölnének". Választanom kell. Vagy élek 60-80 éves koromig 4 fal között, vagy élek még 10-20 évet "teljes értékű emberként" boldogan. Teljesen megváltozott az életem, és csak akkor lábalhatok ki ebből, ha a tünetmentességet választom, és ezzel együtt a rövidebb életet. Remélem hogy senki nem fog ilyen életet élni, amit én élek már évek óta. A felesleges kérdések elkerülése végett, megírom hogy mi keseríti meg az életemet. Pikkelysömör az áldás neve, és nem kérnék semmilyen ajánlatot/gyógymódot, mert sajnos jól ismerem a betegséget.

Boldog Karácsonyt Kívánok mindenkinek(nekem ebben az évben sem volt az)!



19/F


2013. dec. 26. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Boldogan élhetsz hosszabb távon is. A betegséged nem feltétele a magányosságnak. De ha te így látod, és a kettő közül kell választani, akkor a 10-20 év boldogság!
2013. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teljes életet választanám. Mellesleg kicsit korai feladnod. Az orvostudomány és a gyógyszerészet hihetetlen gyorsan fejlődnek. Az, hogy pillanatnyilag csak olyan gyógyszer van, aminek a mellékhatásai idővel "megölnek", az egy dolog. Mellesleg ezt sem nagyon hiszem el. Egy barátunk fia már majdnem 50 éves, ő is pszoriáziszos, tünetmentes, és kutya baja, pedig gyerekkora óta beteg.
2013. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobbulást kívánok
2013. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem pedig az unokatesóm 4 éve teljesen tünetmentes, senki nem tudja hogy mitől. Én nem vagyok könnyű eset, nálam semmi nem használ, csak a kemény gyógyszerek sajnos. Az hogy nem feltétele a magányosságnak, ez nem igaz(legalábbis nálam biztos hogy nem), van erről bőven tapasztalatom...

Ezt szerintem csak az tudja, aki úgy él mint én.

Nekem nem "átlagos" pikkelysömöröm van...


Köszönöm szépen mindenkinek! Jövőre már remélem nem így fognak telni a napjaim.

2013. dec. 26. 17:06
 5/5 anonim válasza:
Ha beteg, szegény, magányos vagy jobb a halál. Saját tapasztalat.
2014. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!