Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves fiú vagyok. Szellemile...

15 éves fiú vagyok. Szellemileg érettebb vagyok a korosztályomnál. A felnőttek társaságában jobban érzem magam. Velük szívesebben barátkozok. Más is van így ezzel? Nagyon magányosnak érzem magam.

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha nekem annyi tízezresem lenne, ahányszor kamaszoktól azt hallom/olvasom, hogy ők érettebbek a kortársaiknál... már Bora-Borán laknék és a garázsban ott állna a Maserátim :D
2013. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Attól, hogy komolyabb témák érdekelnek még nem leszel érettebb. Ezt az is bizonyítja, hogy ha érettebb lennél, akkor be tudnál illeszkedni közéjük és nem lennél magányos, ahogy írtad.

Egyébként tényleg nagyon sokan gondolják ezt magukról, de nagyon kevesekre igaz csak.

2013. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
15 évesen még én is azt gondoltam, hogy érettebb vagyok a koromnál. Csak később ismertem meg a Magyarok Istenét...
2013. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
73%
Minden kisgyerek átesik ezen hogy komolyabbnak hiszi magát. Egyess tini lányok ezt úgy erősítik meg magukban, hogy öregek péniszébe ülnek bele,
2013. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

De pöcék itt egyesek.


Nagyon egyszerű: ha olyan érett vagy, bizonyára van saját érdeklődési köröd, esetleg több(!) is, és ezekben elmerülve megpróbálsz olyan embereket megismerni, akik szintén az általad kedvelt témával foglalkoznak.

2013. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%

Nem, ettől nem vagy érettebb. Mindenki annak gondolja magát, és nem lepődnék meg, ha csak azért éreznéd jobban magad felnőttekkel hogy tudat alatt ezt az érzést kielégítsd. Hülyeség! Menj inkább szórakozni és élvezd az életet vagy küzdj az álmaidért. Nekem is mindig azt mondják hogy érettebb vagyok, de a legnagyobb hülyeségeket mindig é találom ki, és büszke is vagyok rá!!!

15/F

2013. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 walk w1th mee ***** válasza:
55%

hát,ezzel takarod hogy forever alone gyerke vagy,felnőttek azok minden sráccal eldumálnak akármilyen legyen az a valaki..na de ha érettebb lennél,akkor ellennél a sajátjaiddal is,eltudnál lenni..ennyi,pont:D

magányos vagy mert fogadom nincsenek barátaid,és ide rejtőzöl mentségül:)

2013. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
36%
szerintem van sok érdeklődésed. beszélj a veled egykorúakkal is
2013. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én is jobban kijövök az idősebbekkel, de csak akkor, hogyha ők nem az a réteg, hogy délután teázás, meg hasonlók... Pedig nem mondanám, hogy érettebb vagyok a korosztályomnál, mert szeretek hülyéskedni. 15/L
2013. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Énis szeretek hülyéskedni. :) Csak nekem nem hülyéskedés az, hogy a másikat kinevetem valamiért, és elítélem a származásáért. Ne értsd félre Utolsó, ezt nem rád értettem. Arra céloztam, hogy a korosztályomnak gyakran ez számít hülyülésnek.
2013. aug. 23. 17:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!