Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez másoknál is van? Utálok...

Ez másoknál is van? Utálok dolgozni, és nyomaszt, hogy még évekig kell, hogy elérjek valamit. Rettegek a jövötöl, hogy igy is csöves leszek. Szinte mindig egyedül vagyok és igy tovább, unalom az élet és sz. Ar.

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 23:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
avagy másnak is sz.ar az élete? és utálja a kötelességeit? mert én nagyon.
2011. dec. 10. 23:12
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Én is így vagyok vele, és én is egyedül. De egyre inkább úgy érzem, hogy a kettő összefügg. Ha nem lennél egyedül, sokkal könnyebb lenne. Szóval első lépésként keress párt, ez legyen a cél. És nem szexpartnerre gondolok, hanem igazi társra, vagy legalább jó barátokra.
2011. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 LadyLee ***** válasza:
82%

Inkább keress egy olyan hivatást, amit élvezni is tudsz, mert annak tényleg semmi értelme, hogy ilyen nyomás és szenvedés legyen az életed míg nyugdíjba nem vonulsz. Nyilván rossz szakmát választottál.


Persze néha mindenkinek tele van a töke a melóval (most épp pl. nekem is) és mindig vannak nemszeretem feladatok, de azért ha ez az általános, akkor változtass, mert ez nem normális.

2011. dec. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, rosszul érint a tudat, hogy dolgozni kell mennem..:D szerintem fontos hogy legyenek céljaink, az egy kicsit előrébb visz
2011. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Marx bácsi már megmondta 160 éve, hogy a bérmunkát arról lehet megismerni, hogy ahol megjelenik, ott menekülnek előle, mint a dögvésztől.


Egyébként az életed munkaidőn kívüli részét akár élvezheted is, sőt, ha jobb munkahelyet találsz, akkor a munkaidőt is.

2011. dec. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

rettentően utálok felkelni, és dolgozni menni, nem tudom leírni, hogy mennyire, és nem konkrétan a munkámmal van bajom, voltam már minden, és minden munkát utálok.

nagyon sz4r, de inkább csinálom, mint az utcán megfagyjak hajléktalanként, márpedig a társadalom úgy bünteti azokat, akik nem robotolnak. :)

2011. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 LadyLee ***** válasza:
0%

Baromira sajnállak titeket, bár meggyőződésem, hogy kizárólag magatokat okolhatjátok a szerencsétlenségetekért.


Nem normális, ha valaki semmi örömöt nem talál a munkájában.

2011. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, igen. LadyLee jól írja. Válassz olyan munkát, amit szeretsz. A gond ott van, hogy ezt már tanulókorban kell eldönteni, ,és nem a Mekiben, WC-sként. Akkor már késő. Onnan tényleg egy lépés a cső..
2011. dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
87%
az a baj az egésszel, hogy magyarországon egyáltalán nem éri meg dolgozni. Most mi az a 60ezer? Aztán azon csodálkoznak, hogy lopnak, ölnek, rabolnak már 15évesen. az irigység, mert van aki miller családba születik, lófa.szt nem kell csinálnia aztán mindene megvan. na meg a másik, hogy haverok, ismerősök által egy két szerencsés köc.sög olyan helyre kerül, ahol megkapja lazán a 200.000at, aztán csak a pics.ájukat vakargatják. Itt nincs emberi egyenlőség, csak a lenézés meg az irigység. na meg azt se értem, hogy amikor mondják h nincs pénz erre, arra amarra, de a kurv.a anyjukat azért 7végén a discok tele vannak, sok kis seggvakaró köcs.ögnek bmw-re futja, ilyen telefon olyan android bla bla bla. én nem csodálkozok azon, hogy egy rakás fiatal a börtönben rohad, mert itt egyszerűen nem éri meg elmenni dolgozni, és sztem nem csak szerintem van így!
2012. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Perfectrush válasza:
91%

Mekkora vicc.

Azt mondják "keress új munkahelyet".

Alapból alig lehet találni munkát és ha van, akkor is csak éhbér fizetéssel.

Majd tuti ki fognak lépni a biztosból, hogy "Na majd most én megmutatom és megszerzem álmaim állását", hogy aztán oda jussanak, hogy minimál-jóvalalatti-bér sincs és otthon viszont vár esetleg család, akiket el kell tartani.


Nem ők a hibásak, hogy olyan munkahelyük van, amit utálnak

Nem tehetnek róla, hogy ez az ország csak harácsolóknak és nyerészkedőknek biztosít szép életet. (Az egész világban így van, de nálunk főleg).


Tessék ébredni emberek!

Túl sokáig hagytátok, hogy kormányaitok megvezessenek és bankjaitok, akik állítólag titeket szolgálnának, meglopnak benneteket.


Szeretet és béke nektek!

2012. aug. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!