Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek milyen betegség tünetei?

Ezek milyen betegség tünetei?

Figyelt kérdés

Szájszárazság,állandó szomjasság,rengeteget kell a wcre mennem és a vizeletnek elég érdekes ilyen acetonos szaga van,szédülés,furcsa szagú lehellet.

Kérlek normális válaszokat adjatok,és ne írjátok h a google a barátod.

14/L


2013. dec. 27. 01:37
1 2
 1/11 Salx Narval ***** válasza:
100%
Eléggé hasonlóak a cukorbetegség tünetei is, de 14 éves korban szerencsére elég ritka. Szerintem ne találgass, menj el dokihoz, hogy kezelhesd a problémát mielőbb. Ezek a tünetek sajnos okot adnak egy sürgős kivizsgálásra.
2013. dec. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tényleg a cukorbetegség tünetei! Én is hasonló tüneteket produkáltam egy időben, féltem is, hogy baj lesz, de szerencsére elmúltak a tünetek, és nem lettem cukorbeteg. Szerintem próbálj meg egy kis cukormentes diétát tartani, lehet, hogy a szokásos karácsonyi habzsi-dőzsi a kiváltója. Ha van otthon vércukorszintmérőtök azért csináljatok egy mérést. Ha továbbra sem enyhülnének a tünetek, akkor doki, vérvétel... de szerintem csak egy kicsit sok volt az édes :) Viszont ha bármi komoly történne (ájulás) akkor azonnal kórház!
2013. dec. 27. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hívjátok fel a háziorvost ma (27-én) délelőtt(pl.fél10 körül) és kérdezzétek meg, hogy mikor rendel leghamarabb. Ha szerencséd van még bejutsz hozzá ma, bár a legtöbb helyen csak január másodikától kezdenek, sőt ilyenkor labor sincs, tehát beutalót is hiába írna vérvételre, nem tudnád elvégeztetni. Vagyis elvileg így van, nem tudom, sürgős esetben megcsinálják-e neked hamarabb.

Ezek elég komoly tünetek, mindenképp beszélj róla az orvossal most, addig is legalább valami tanácsot ad, lehet baj lenne, ha várnátok januárig.

Ne aggódj, valószínűleg lehet rajta segíteni, csak gyorsan kell lépni, vér- és vizeletvizsgálat, és a megfelelő gyógyszerrel és/vagy életmódbéli tanácsokkal megoldják.

Mióta tart ez az állapot? Próbálj naponta többször keveset enni, lehetőleg azonos időben, és leginkább főtt zöldségeket, vagy nyers zöldségeket, néha gyümölcsöt, zöldséglevest, ilyesmiket. De az orvost nem kerülheted el (de nem is kell tőle tartanod egyáltalán), mert még ha az ünnepi lakoma miatt is "teljesedett" ki a betegség, ez akkor is durva. Nagyon sokan belakmároznak ilyenkor, de ilyen tüneteik mégsincsenek. Magyarán azt akarom ezzel mondani, hogy még ha magától enyhülne is a dolog a vizsgálatig, akkor is a végére kell járni!

2013. dec. 27. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos cukorbetegségnek tűnik. Minél előbb kellene egy vér és vizeletvizsgálat.
2013. dec. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet a karácsonyi lakoma miatt mert nem vagyok édes szájú nem szoktam semmilyen sütit enni de köszi a válaszokat
2013. dec. 27. 11:28
 6/11 A kérdező kommentje:
Normálisan étkezek de elkezdtem lefogyni is ez normális?
2013. dec. 28. 00:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyik sem normális, beszélj az orvosoddal és mielőbb menj kivizsgálásra. Találgatni és listát írni arról, hogy mi bajod lehet felesleges...
2013. dec. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tegnapi 06:41-es vagyok. Ha rendesen eszel és ennek ellenére fogysz, az pláne nem normális! Mindenképpen orvoshoz kell menned.
2013. dec. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos a fogyás is tünete lehet az 1-tip cukorbetegségnek, azzal viszont nem szabad vacakolni, irány a doki. A szüleid tudnak a problémáidról? Mit mondanak?
2013. dec. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

hiába güzüzök nekik nem figylnek rám talán inkább egyedül baktatok be :/

van egy öcsém és vele történik mindig valami és e miatt nem annyira törődnek velem :/

2013. dec. 29. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!