Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testnevelés órán kötélmászásko...

Testnevelés órán kötélmászáskor leszakadt alattam a kötél. Elszakadt a térd kereszt szalagom. Ilyenkor nem kéne az iskolának a kórházi költséget és a műtétet állni?

Figyelt kérdés

#műtét #térdsérülés #térd szalag szakadás
2013. szept. 6. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A kórházi költséget és a műtétet a társadalombiztosítás fizeti.
2013. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem a suli állja, hanem a biztosító (már ha kötöttél életbiztosítást-ezt általában az ofők közlik-).A suli nem fizet neked semmit.Alattam is leszakadt egyszer a kötél 3helyen tört el a lábam és a suli még csak egy bocsánatkérő levelet se küldött, nem hogy többtízezret a műtétre
2013. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok Tb-t akartam írni az életbiztosítás helyett
2013. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az iskolának nincs köteletettsége feléd, de ha kötöttél tanulói egészségbiztosìtást, akkor jár Neked valamennyi pénz. Beszélj az osztályfőnököddel ezügyben.
2013. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy 3tanár vitt be a kórházba, mert nevelőintézetben lakom és még azt mondják, hogy rosszul másztam és azért. 35kiló vagyok!!!
2013. szept. 6. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Rosszul másztál? Ez micsoda duma, basszus. :D Nyilván a te hibád, ha a kötél elszakad...

Szóval a lényeg az, hogy az iskola nyilván bunkó lesz, és eszükbe sem jut, hogy felelősnek tartsák magukat, de a kezelés nem kerül neked semmibe, mert fizeti a TB. Ha van extra biztosításod, akkor kaphatsz valami vicces összeget azokra a napokra, amit a kórházban töltesz.

2013. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul másztál és azért szakadt le a kötél?:O Besz*rok már miket kitalálnak. Ennyi erővel azt is mondhatnák hogy a zebra pöttyös
2013. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne már! Ilyen lehet! Én sokszor paráztam, de mindig megnyugtattam magam, hogy ilyen nem történhet meg.

Ha van TB-d (és gondolom van) semmi pénzedbe nem kerül.

2013. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy rosszul másztál... Besza, behu. Simán perelném az iskolát!!!
2013. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!