Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3o hetes kismamák. Nektek...

3o hetes kismamák. Nektek mennyit mozog a babátok? Azt hittem minél idősebb, annál többet fog mozogni. De vagy 2 napja keveset mozog a babám. Ez lehet természetes?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Minél nagyobb annál kevesebb helye van mozogni

33 hetes

2009. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 28.-32.hétig volt a legaktívabb a babym.
2009. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! már elég kicsi neki a hely, lehet azért nem mozog annyit. az én babóm csak tologatja magát, mikor milyét dugja ki. ha egész nap jövök-megyek akkor nem sokat érzem, hanem csak akkor ha lepihenek. ha nagyon aggodsz keresd fel a dokit, uh megnézi hogy minden rendben van e? De nyugi, biztos most lustizik.
2009. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolná az ember tényleg, hogy minél nagyobb a baba, annál jobban fog mocorogni. Pedig pont hogy minél nagyobb, annál kevesebb helye van és már nem az az élénk, aktív mozgása lesz, hanem az a fészkelődős, helyezkedős! Nem kell megijedni.
2009. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 31 hetes vagyok, és nekem bátran merem azt mondani ugyan annyit mozog mint 25-28 hetesen, nincs helye, de kirúgja az oldalam :) főleg éjjel. Egészségére
2009. febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobban elkülöníthető már talán mikor van ébren és mikor nem.Mondjuk kb. másfél hete ritkábban mozog egy nap(eddig szinte 24 órát végigmozogta de szó szerint)viszont most ha mozog akkor eldeformálódik a hasam is sokkal erőteljesebb.Érezhetően kevesebb a helye.Kialakult hogy reggel és este nagyon intenzíven mozog, napközben meg éjszaka egyet-egyet, étkezéseket szintén végigmozogja.31 hetes
2009. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

30 hetes vagyok, és én azt vettem észre, ha esik a hó, a gyermek lelassul. Az étkezéseket egyébként végigmozogja, a férjem szerint, mert már fél,hogy kevesebb helye lesz :-)

2009. febr. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!