Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akaratomon kívül köhögés jön...

Akaratomon kívül köhögés jön rám, ezt hogy lehet leállítani? Nemrég beteg voltam, lehet nem gyógyultam ki? Többi lent.

Figyelt kérdés

December 20-án lázas voltam, elmentem orvoshoz és írt fel antibiotikumot. Azt mondta, hogy valamilyen vírusos betegség. Nagyon hamar meggyógyultam, lázam nem volt többé, köhögés is szépen elmúlt, gyengeség is. Csodálkoztam is.


Most kb. 5-6 napja viszont elmentem bulizni és elég sok hideg levegő is érhette a torkomat.


Azóta egyfolytában köhögök, de ilyen fura, mert semmilyen váladék nem jön, viszont úgy érzem, hogy köhögnöm kell, mert ha nem köhögnék, akkor megfulladnék, vagy nem is tudom. Nem tudom mi ennek a pontos megnevezése...


Ezzel mit tudok kezdeni, hogy elmúljon? Nagyon rossz, mert nevetés és beszéd közben még jobban rám jön és nem akar elmúlni. :(



2014. jan. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy betegség alatt a köhögés sosem múlik el 1 hét alatt, még rá vagy 1 hónapig is köhöghetsz.
2014. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De eddig nem igazán köhögtem, csak azt hittem, hogy már meggyógyultam és hidegebbre is merészkedtem. Egyfolytában köhögök, a torkom meg nem is fáj. :(
2014. jan. 3. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Lándzsás útifű szirupot tudom ajánlani. Finom, és hamar elmúlik a köhögés tőle. :)
2014. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!