Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja folyamatosan köhögök...

Pár napja folyamatosan köhögök, nem tudok aludni, rendesen tenni a dolgaim, állandó köhögési ingerem van, pedig van gyógyszerem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megbolondulok, este órácskákat aludtam, mert mindig fel kellett kelnem köhögni és az nagyon sokáig tartott, többet köhögtem,mint aludtam. Torokfájással indult egy hete az egész, utána elmúlt a fájdalom csak a kínzó köhögés maradt.Szerintem meg akar szabadulni a szervezetem a torkomon letapadt slámjtól, de nem tud, csak egy picike jött fel. Van köhögés elleni gyógyszerem, iszok sok teát, kamillát is próbáltam, mit tegyek már, jövő héten újból dolgoznom kell menni, de nem tudok aludni esténként. A probléma az, hogy nem tudok orvoshoz menni jelenleg, külföldön élek és itt még nincs biztosításom, hosszú órákat kell várni az orvosra, nincs arra időm és baromira drága is, megpróbálnám ezt kikerülni. Köszönöm előre is.

2012. nov. 15. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nappalra köptetőt, éjszakára köhögéscsillapítót kell szedni. A kettőt együtt nem szabad!
2012. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!