Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Colitises vagyok. Segíthet a...

Colitises vagyok. Segíthet a paleo?

Figyelt kérdés

8 éve vagyok beteg. Mint mindenkinek, nekem is vannak jobb és rosszabb időszakaim. De ennek véget akarok vetni ÖRÖKRE!!

CSAK JÓ NAPOKAT AKAROK!! Segíthet a paleo életmódváltás??

Pár hónapja szedem a gasthonax nevű gyógygombás kapszulát is!



2014. jan. 5. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
A colitis is olyan betegség, ami nagyban függ a lelki állapottól. Munkahelyi, családi, egyéb stress hajlandó kiváltani és fenntartani. Ha ezeket ki lehet zárni, akkor nagy a gyógyulás esélye.
2014. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
71%

Röviden és tömören: IGEN!

Vágj bele a paleoba! :)

2014. jan. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Gyógynövényekkel sokat tudsz javítani az állapotodon.Van egy orvosi könyvem, amiben leírnak pár esetet.Ha érdekel akkor szívesen beszkennelem és elküldöm emailben. Egy olvasást megér. Jobbulást!
2014. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen,próbáld meg! nekem amúgy a krónikus,de nem fekélyes vastagbélgyulladásomat nagyon jól karban tartja az Aloe Vera gél és az Aloe Blosom Herbal tea. A géllel évente 2x csinálok egy-egy három hónapos kúrást ,de a teát rendszeresen iszom. Mióta használom őket nagyon ritkán vannak fájdalmaim,hasmenésem, Legutoljára kb. másfél éve volt néhány napig.
2014. jan. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Évek óta paleozom, gasztro problémáim mind megszűntek, és a különböző fórumokon is arról számolnak be a chronos és colitises hozzászólók, hogy a paleo mellett tünetmentesen élhetnek!

A tények tévhitek weboldalon a gyógyulástörténetek közt is sok ilyen jellegű levelet találsz

2014. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Egy oldal, talán hasznos lehet.

[link]

2015. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A Vargaféle gyógygombát én is szedtem. Nem hogy nem használt, de még rontott is az állapotomon! Te mire jutottál vele? Szerintem lehúzás, mint még sok más is. Vannak akik a kiszolgáltatott, beteg embertársaikon élősködnek.
2016. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát arra jutottam, hogy szükületem lett és polipok :(( nem tudom, hogy ettől e.. De javítani nem javított ;(
2016. júl. 15. 11:19
 9/10 anonim válasza:

Szia!

7/8 vagyok ismét. Tavaly augusztus óta én is paleozok. Előtte úgy 8 hónapig folyamatosan fennállt a colitis betegségem. Humira injekció sem használt már. Valami új gyógyszer kísérletbe akartak bevonni, de nem vállaltam.Jól tettem! Medrollal is csak nagyon nehezen lehetett visszaszorítani, de közben már a paleora is átálltam. A tünetek teljesen megszűntek! Október vége óta a salofalkot sem szedem. Pedig arra azt mondták, hogy mint alap gyógyszert , míg éllek szednem kell. Szedtem is 5 évig. A kísérleti bevonási ajánlatuk óta a a Klinika közelében sem jártam. Mindenféle kezelés és gyógyszer nélkül is most teljesen teljesen jól vagyok! Remélem Te is elkezdted a paleot és hasonlóan jól vagy. Igaz???

2017. jan. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem 7/8 hanem 7/9.
2017. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!