Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez járvány? Nagyon rosszul...

Ez járvány? Nagyon rosszul vagyok pls sürgős help!

Figyelt kérdés

Ma 2 órakor fölkeltem és kijött belőlem minden...híg széklet,sugàrhányás.. ittam kis vizet szintèn hig széklet,sugàrhányàs..Borzalmasan érzem magam..mintha kifordult volna a belem..a testvérem fertőzött meg ezzel.

Tudom hogy nem leszek jobban,hisz ez nem gyomorrontas szerintem vagy ilyesmi.Voltam màr szalmonellàs(ételmèrgezés)...azt hiszem ugyan ez volt..semmi nem marad meg bennem mêg a víz sem..Ebből megint kórház lesz..esteleg nem tudnátok valami gyogyszert amitől jobban lennék? Mostmâr aludni se tudok :'( ugy érzem vègem van..



#hasmenés #hányás #nagyon rosszul vagyok
2014. jan. 6. 03:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz kórház. Járvány van. A lényeg az,hogy igyál 5-10 percenként 1-1 kanállal,ha bírod akár többet is. Vegyél Smecta port, Bolus Adstringens-t, és valamilyen probiotikumot. Diétázzál és pihenj. Elméletileg 3-4-ig tart.
2014. jan. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ugyan így vagyok, csak én hála istennek nem hánytam, de egész éjjel ment a hasam és fáj a gyomrom. :/ ma megyek orvoshoz. Jobbulást!
2014. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Köszönöm! Neked is! belàzasodtam :(

2014. jan. 6. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is megy a hasam, nincs étvágyam, hányingerem van. De remegést és gyengeséget érzek. Nektek is van ilyen érzés? Doki imodiumot es b6 vitamint adott rá. De szerinte gyerekjárványt kaptam el a gyerekeimtől.. a remegés idegesit..nektek is van normális ez?
2014. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imodiumot?! Hm. Na,mindegy :(
2014. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ma voltam orvosnál, azt mondta vírus. És igen én is remegtem és alig bírtam kikelni az ágyból.
2014. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Énis remegtem,gyenge vagyok. :( es továbbra sincs semmi ètvàgyam. Kekszen vagyok egésznap. Dêlutan sokat alszom,igy este nem is tudok aludni,az àgyból alig bírtam fölkelni,mikor fölkeltem szédültem ès nagyon fàjt a fejem.
2014. jan. 7. 00:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
két hónapja történt, de borzalmas volt hányás, hasmenés egyszerre, azt hittem belepusztulok, még a háziorvost is kihívtam. 3 nap után jobban lettem.
2014. jan. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!