Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Harom honapja folyamatosan...

Harom honapja folyamatosan elojovo fulfajasssal, gyulladassal mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nem igazan adnak ram semmit, tobbnyire antibiotikumot kapok, de ra par napra ujra fellangol a gyulladas. Nem elhetek antibiotikummal eletem vegeig, nem tudjak kigyogyitani rendesen.

jart valaki hasonlo cipoben, hogy mindig fellangol a gyulladas? Nem tudtok ra valami megoldast? Lenne jobb dolgom is mint hetente a fuleszetre jarni.

Szóval aki tud jó, alapos és lelkiismeretes fülészt névvel, elérhetőséggel, kérem, írjon! Előre is köszönöm mindenkinek.


2014. jan. 7. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Kövirózsa csepp kiváló!
2014. jan. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi az otletet, sajnos nekem csak enyhiti, de nem gyogyitja meg.
2014. jan. 7. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok :) következőt próbáltad már?

A fülgyulladás elkerülése érdekében érdemes beszerezni orrmosót, aminek a segítségével naponta 1%-os sós (pakisztáni só) oldattal kellene átmosni az orrüreget! Ez fertőtlenítő hatású, a kórokozók nem tudnak a fül felé jutni, így nem fog gyulladás kialakulni!

2014. jan. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Orrmosorol meg soha nem hallottam, de pakisztani sorol sem. Ezeket gyogyszertarban tudom beszerezni? Te mar hasznaltal ilyet?

Sooldatot hasznalok naponta, sima konyhasot feloldok valamennyi vizben es azt cseppentek az orromba.

2014. jan. 8. 00:07
 5/8 anonim ***** válasza:
orrmosót gyógyszertárban szerintem kapsz, én még nem próbáltam, de ha beválik akkor nem kell gyógyszert szedned. Ajánlom az oldalt sok jó és hasznos dolgot olvashatsz itt: [link]
2014. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszonom a tippet!

Ha meg van mas is aki segiteni tud szivesem fogadom.

2014. jan. 8. 00:36
 7/8 anonim ***** válasza:
most így hirtelen nincs időm utánaolvasni neked, de Gyuribácsi nevezetű füvesembernek van pár boltja az országban és szárított meg mindenféle növényeket lehet kapni a boltjaiban, a honlapján van is egy "útmutató", hogy milyen betegségekre miket érdemes használni, azt tudnám ajánlani ha még nem nézegetted. Kissé gyatrán de próbálnám idézni: "ha nem működik az első növény próbáld ki egy másikkal, valamelyik biztos sikerülni fog" mivel, hogy más testünk van mindenkire máshogy hatnak. valamelyik jó lesz.
2014. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo!

Koszonom szepen, utana nezek.

2014. jan. 9. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!