Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokfájás ellen tudnátok jó...

Torokfájás ellen tudnátok jó módszereket mondani?

Figyelt kérdés
Csak egy kicsit fáj a torkom és jó lenne ha négy nap alatt meggyógyulna vagy ha nem lenne belőle megfázás. Fontos lenne hogy addigra meggyógyuljak

2014. jan. 10. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Öblögess sós vízzel (2 dl vízbe 1 kávéskanál só), vegyél torokfertőtlenítőt (nekem a Faringopront vált be,1,5 napig szopogattam és mintha elfújták volna a bajom)és igyál sok folyadékot. Kapar,"éget" a torkod, vagy inkább nyeléskor élesen fáj?
2014. jan. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak nyeléskor fáj és köszi
2014. jan. 10. 07:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Garatgyulladás, a javaslat jó. Gyorsan csak akkor gyógyul, ha egyébként ágynyugalom és sok folyadék biztosított.
2014. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Torokfertőtlenító tabi, szájvíz használata (chlorhexidin-tartalmú), gyógyulás után fogkefe-csere, langyos mézes tea - legalább 4-5 bögrével naponta, propoliszos mézzel még jobb. Sál használata. Hideg folyadékot ne igyál, szobahőmérsékletű legyen a víz is, C-vitamin.
2014. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem bevált!!! Strepfen és csupán 2 nap alatt hatott naponta 2 cukrot szopogattam el 3 óránként próbáld ki!!!!
2014. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
oké köszi a válaszokat:)
2014. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!