Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehetne tenni az éjjeli...

Dejong kérdése:

Mit lehetne tenni az éjjeli táplálkozás ellen? Minden éjjel kimegyek és eszek valamit. Viszont nem tudok nemet mondani, parancsolni magamnak, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 15:48
 1/6 zsozso9104 válasza:

Mostababan nem èrzed magad fàradtabnak vagy gyangêbnek?

Esti evés, szomjúság.

2013. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éjjeli táplálkozás ellen legjobb, ha éjjel alszol. Esetleg rakj a hűtődre egy 200 kg-os emberről fotót, vagy lakatold le és add oda a kulcsát annak, aki éjjel alszik nálatok, legrosszabb esetben ne legyen otthon semmi, amit éjjel falatozgatni tudnál.
2013. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 zsozso9104 válasza:
Ezek a éjszakai evesek lehetnek betegsègek tünetei is akár
2013. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy unalomé, sokan csak unalomból esznek.
2013. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyel nappal kevesebbet! Egyszerubb az arral uszni, mint az ellen. Vagy kelj korabban, hogy ataludd az ejszakat, ill. lehet hogy a koffeinfogyasztasod zavar be.
2013. aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Próbálj meg inkább először inni valami finomat (teát, gyümölcslevet, de akár egy hideg kakaó is lehet, még mindig jobb mint szénhidrát éjszaka), én is tudnék minden éjjel jó étvággyal falatozni, régen nekem is mániám volt az éjszakai az evés, mikor fenn maradtam tanulni, de ez ettől még nem jó. Gondolj arra, hogy ilyenkor egy az egyben minden felmegy, amit eszel, és ugyan pillanatnyilag örömet szerez, de később látszik meg az eredmény.
2013. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!