Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudnátok mondani használható...

Tudnátok mondani használható megoldásokat hasmenés ellen?

Figyelt kérdés

2,5 napja van hasmenésem, próbálkoztam sok teával, reszelt almával, főtt krumplival, rizzsel, pirított kenyérrel, ecetes cukorral, szén tablettával és imodium kapszulával és eddig semmit sem javult.

Van garantált ötletetek? Szerdára mindenképpen fel kell javulnom!


2013. nov. 4. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kombó nekem maximum 2 nap alatt elmulasztja: Normaflore+ Lósóskamagból készült tea.
2013. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Széntabletta, normaflore és borsmenta tea vagy valamilyen tea első nap..egyáltalán nem kéne enni, csak inni nagyon sokat. Utána háztartási keksz, piritós, harmadik nap főtt krumpli is mehet már, tojás..Aztán negyedik naptól a húsok..stb Második nap én már mindig jobban szoktam lenni..
2013. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az elégé durva, hogy imudium allatt is megy a hasad.:( Reasec, salvusvíz. Ez tuti tipp.
2013. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Imodiumot csak ma kezdtem el szedni (4 db-ot eddig) nem tudom mennyit kellene, a szenet már tehnap óta, de azon kívül, hogy fekete lett, ugyanolyan híg... Diétázást azt folyamatosan csináltam, bár nem ebben sorrendben, hanem vegyesen.
2013. nov. 4. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az első nem fogja meg akkor ott nagy probléma van.:( Imodium nagyon erős gyógyszer.
2013. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!