Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Dalacin 300mg jó?

Dalacin 300mg jó?

Figyelt kérdés
Az orvosom 300mg-os Dalacin keménykapszulát írt fel tüdőgyulladásra.(szúr a mellkasom, kapkodom a levegőt, gyenge vagyok) Kérdésem az lenne, hogy aki már szedett ilyet, hasonló légúti betegségre annak mennyi idő múlva kezdett el hatni? Szedem a napi 3X1 kapszulát, szerda reggeltől. Most péntek van, de még mindig semmi, tudom, hogy az antibiotikumnak idő kell, meg be fogom szedni az egészet, de már 7 kapszulát beszedtem, és még ugyanugy fentáll a 3 zárójelben felsorolt tünet :(

2014. jan. 10. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

az antibiotikumnak 3 teljes nap kell, hogy érezd a hatását

szedd tovább, holnapra már jobban leszel

2014. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattál :) Remélem is :) Szerencsére az életben sose volt még tüdőgyulladásom, de sajnos most valahogy sikerült összeszednem :( Hallottam hogy a szövődményeibe belelehet halni, és ezért félek, mert tapasztalatlan vagyok e téren:/ Remélem is, hogy hatni fog, mert nagyon nemjó így, hogy mindenegyes mozdulatomnál összesz*rom magam a mellkasi fájdalmaktól :(
2014. jan. 10. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
3-5 nap kell mire hatni kezd.
2014. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!