Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha Dalacin 300mg kapszulát...

Ha Dalacin 300mg kapszulát vettem be, másfél órája, azóta nem történt semmi, akkor nem vagyok rá allergiás?

Figyelt kérdés
Ha valaki allergiás rá, mik a tünetei?
2013. jan. 23. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg nem vagy allergiás. Viszont óvatosan szedd, mert én majdnem belepusztultam a Dalacinba. Olyan véreset fostam tőle 1 hétig, hogy azt hittem megpusztulok. Az orvosom azt mondta, hogy máskor ne szedjem... Ezután még 2,5 hónapig volt hasmenésem mire helyrejött rendesen az emésztésem, Hiába szedtem probiotikumokat, semmit sem értek...
2013. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Dalacin nagyon kemény antibiotikum, ezért feltétlenül szükséges mellé probiotikumot is szedni (jobb a kefirben és joghurtban található természetes probiotikum)
2013. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magne b6-ot lehet szedni mellé? Magnézium hiány miatt.
2013. jan. 23. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!