Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csikar, fáj a hasam, de híg...

Csikar, fáj a hasam, de híg széklet nincs, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Tehát valóban ez van. Már 2 napja rohamokban jön a fájdalom, de akkor elég rossz. Volt hogy egy óráig meg se tudtam mozdulni, viszont se hányni, se wc-re menni nem kellett. Voltam wc-n de a széklet normális volt. Csak akkor hígult, ha egy kis hashajtót vettem be. Azt érzem, mintha nem akarna elmúlni. Valami megoldás, javaslat?

2014. jan. 12. 01:19
 1/3 anonim válasza:
100%
Igyál sok vizet, hashajtó helyett meg inkább valami rostos gyümölcslevet + fájdalomcsillapítót (ha kell). És nézz utána különféle gyógynövény teáknak, azok sokat segíthetnek. Tudnék egy konkrét tippet mondani, hogy milyet igyál, de félek, rosszul emlékszek, ezért inkább nézz utána interneten, az biztosabb. :)
2014. jan. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szedj probiotikumot, igyál szélhajtó teákat pl köménymagot
2014. jan. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szénsavas üdítőket lónyálakat kerüld, és a puffasztó ételeket
2014. jan. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!