Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már olyan betegség vagy...

Volt már olyan betegség vagy bármilyen más probléma az életedbe ami arra késztetett, hogy változtass? Hogy ment?

Figyelt kérdés
Nekem egy betegség miatt kéne/kell változtatnom. Gyökeresen megváltozott a fontossági sorrend az életembe. :-/ Kell vmi mozgás, torna, szívkimélőbb étrend, és stresszmentes életmód. Nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz beépíteni a változást az életembe. Vkinek valami tipp?
2014. jan. 15. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Diabetes, új életmód teljesen. Szénhidrát számolás, sportra való visszatérés, viszont azóta jobban érzem magamat :)
2014. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltam. És mit sportolsz?
2014. jan. 15. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó időben futás, bicaj. Rossz időben sok-sok séta.
2014. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is egyenlőre bicozgatok igaz csak a szobában, meg tornázgatni próbálok. Ahogy megy egyenlőre max. 15 perceket bírok egy nap.

Valahol el kell kezdeni.

2014. jan. 15. 12:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Az elején tornáztam :D 20 percet alig bírtam :D valahol el kell kezdeni. Már sikerült 12 km-et lefutni :D szóval haladok.
2014. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ügyes vagy. A futás nekem annyira nem lesz jó, de talán ha már vmi mozgást csinálok is több mint a semmi.

Ne is mond tegnap tornáztam...ropogtam össze-vissza. :)

2014. jan. 15. 13:04
 7/10 anonim ***** válasza:
A szíveddel van gond? Ha igen, akkor az úszás lenne megfelelő számodra.
2014. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A szívemmel igen. De sajna úszni nem tudok.:(

A kardiológián javasoltak ezt-azt,pl. sok séta, jóga stb. de mondták h a maratont nem én fogom lefutni.


Csak érdeklődöm hogy vajon milyen mozgásforma lenne jó?

2014. febr. 11. 13:33
 9/10 anonim válasza:

szerintem semmiképp sem intenziv sportok.

laza uszás, séta max kocogás, jóga, esetleg konditermi edzés.

2014. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
biciklizés*
2014. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!