Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz szájíz:mit tegye ellene?...

Rossz szájíz:mit tegye ellene? El fog múlni? Folytonos éhség? Meddig?

Figyelt kérdés
13. hetemet töltöm szombaton,majdnem az elejétől kezdve kínoz hányinger,hányás,rossz szájíz.A hányinger eleinte egész napos volt,most már korlátozódott főleg délután és estére,hányás mindennapos volt,most mintha ritkulna,de a szám íze csak addig jó míg eszek,hol savanyú hol keserű,fogmosás után is,rágó ideig óráig jó de amint megy el az íze az sem jó.úgy érzem a szaga is kellemetlen..és addig míg eszek jó de utána azonnal éhes vagyok,szinte egész nap,ha nem eszek rosszul leszek,öklendezek,de már ott tartok utálok enni,pedig olyan jó étvágyam volt...

2013. ápr. 18. 13:17
 1/1 anonim ***** válasza:
én is szombaton leszek 13 hetes, sajna a szájíz és émelygés ellenszerét nem találtam meg:((( esküszöm a szájíz a legrosszabb!
2013. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!