Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ejjeli baglyoknak! Hogyan...

Ejjeli baglyoknak! Hogyan lehetnek holnap reggelre beteg? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Igazabol a hanyas lenne a legjobb, mar ittam egy pohar melegvizet teliontve soval de semmi, es kispohar olajat de semmi. A kreta fogyasztasatol tavol allok, de ha semmi nem jon ossze, az lesz. Tudtok valami tuti modszert?? Ha nem hanyas, akkor laz, barmi johet.
2014. jan. 19. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Dolgozat lesz? :)


Egy pohár sós meleg víztől semmi bajod nem lesz, még jót is teszel vele magadnak.


De inkább ne kérj semmilyen tanácsot arra, hogyan betegedhetsz meg, mert akár súlyos kimenetelű tanácsokat is kaphatsz!!

2014. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

step 1.- verd 1x a falba a fejed

step 2.- van valami hatása?

- Igen : Stop, go show to mother

- Nem : Repeat step 1.

2014. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ily buta modon szeretnem elkerulni a temazarot, meg meg egyeb mas dolgokat is.

Koszi elso a valaszt, tudom hogy komoly bajom is lehet, de mar kb ket eve nem hianyoztam egy napot se a sulibol, sose voltam beteg, a szuleim meg egy sima megfazassal sose irattak ki. Most viszont nagyon kene a kiiras, vagyis a betegseg, barmit elviselnek.

2014. jan. 19. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:
10%
Lof...t legyél beteg... Elmesz suliba, csuklyat fejre húzva vmi keveset használt nem feltűnő ruhában be se mész az ajtón hanem elsetalsz. Jó jön az ofo h igazold, par napig b...gat aztán igazolatlan. Én ilyenkor mondom magamba jovan kanyad. Anno gimibe nekem volt egy két igazolatlan meg logtam azokról az órákról ahol trehány volt a tanár naplonal, nem kérdezte a hianyzokat. Rajz, tesi, technika.. Ha szülők kérdezik, hogy... Na hányás lett? Mond azt, hogy még ül a tanár a dogan addigra már potolod a dogat mire a szüleid gyanút fognak.
2014. jan. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a dolgozatot nem tudod megúszni, azt meg kell írni egyszer. Nekem is volt ilyen, hogy megmondtam anyunak, nem tanultam, hadd maradjak itthon. Igazolta a napom.


Vagy pedig simán kihagytam azt a napot, amikor dolgozat volt, lett egy-két igazolatlanom - ezen nem múlik semmi.


DE most visszagondolva, inkább tanulni kellett volna rendesen.


Tanulj ebből az esetből, és ha már nem mész be holnap, akkor inkább használd fel azt a napot arra, hogy rendesen felkészülsz az anyagból.

2014. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!