Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok gondom bajom van, de...

Sok gondom bajom van, de úgyérzem már kivagyok reszketek idegbeteg vagyok ha basztatnak ordítok néha török zúzok magas vérnyomásom de szedek rá gyógyszert és mégis. Hogyan legyek nyugodt ha feldühítenek?

Figyelt kérdés
Hogy nyomjam el a haragom.

2014. jan. 21. 23:16
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet, hogy borderline-szindrómád van?
2014. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el pszichológushoz / nem pszichiáterhez/, hogy kiderüljön mi az alap problémád.

A haragod tudatosan ideig-óráig akár el is tudod nyomni, besöpörni a szőnyeg alá. De aztán egyszer robban és így van törsz-zúzol. Miért nem tudod kontrollálni az agresszív érzelmeidet? Ezt kellene kitalálni minél előbb.Miért teremtesz olyan helyzeteket, hogy lehessen téged piszkálni, miért nem tudod ezt leállítani verbálisan?

Szóval ezekre kellene rájönni, addig nem haladsz az önismeretben és nem tudsz változtatni a reakciódon. Nem elnyomni kell, hanem kitalálni, hogy hol a lelki gépezetben a hiba. Ehhez kellene egy szakembert találnod.

2014. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is ebben voltam,a tuti megoldás!!!!!!!

Ha nem is véglegesen,de egy időre költözz el,

csak te legyél ott senki más.

Használni fog, mert akik idegesítenek előbb-utóbb meg sem kel szólaljanak elég ha rájuk nézel és már te fogsz okot adni a vitákra .

MAGÁNY NYUGODT KÖRNYEZETT

2014. febr. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!