Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Új vagyok még itt, remélem...

Új vagyok még itt, remélem jól csinálom. Candidám van, és mindig éhes vagyok, akár fél orával evés után-->éhség, iszonyat gyomorkorgás rosszullét-->muszáj ujra ennem. Ez Candidátol van?

Figyelt kérdés
a dokimnak ezt nem mondtam,nődoki,gondoltam iylet nem kérdezek tőle...de ma olvastam neten h vanank ilyen tünetei is,ráadásul hiába eszek zöldséget bármit,éhes maradok.állandóan sütit ennék.
2014. jan. 22. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
új vagy?? napok óta kb 5 ilyen kérdés van, gondolom mind te irtad. igen lehet töle diétázz és javulni fog. nem ártana cukor és inzulin terhelés hogy nincs-e inzulin rezisztenciád.
2014. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
új vagyok,ma regisztráltam,hol lehet még ilyen kérdéseket találni?lehet akkor más is van így ezzel!
2014. jan. 22. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
a kérdésed fölött van egy kis ablak ahova beirod hogy candida és ráklikkelsz a keress-re rögtön bejönnek a már feltett kérdések.
2014. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
azokat én irtam ki csak sikerült nemm megtalálni őket,d emostmr meg vannak!
2014. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs ir-em se cukorbetegségem.és köszi,megvan így.tényleg uj vagyok nem naon ismerem ezt az oldalt!
2014. jan. 22. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!