Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelentenek ezek a vizsgála...

Mit jelentenek ezek a vizsgálatok?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász beutalt laborba, ahol kryoprotein és kryoglobuin vizsgálatokat kért. Mit jelentenek ezek?

2014. jan. 22. 13:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként kézügyességemből élek, belepusztulok, ha a kezeimmel valami történik :(
2014. jan. 22. 15:53
 12/16 A kérdező kommentje:

Most elég szörnyű dolgokat olvastam, hogy mikkel társulhat a Raynaud :( Szuper, remélem, nem lesz ebből végtag amuputáció.


Amúgy évek óta vérszegény is vagyok, állítólag szintén kötődhet Raynaoud-hoz (vagy autoimmunhoz) :(

2014. jan. 22. 15:59
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen,de azért ne menj még olyan messzire! Még eredményed sincs. Mástól is lehet ilyen a kezd,lábad,de legalább a bőrgyógyász,akihez jársz egy alapos orvos.
2014. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, alapos, bár már előbb lett volna ilyen alapos dokim...recsegnek a térdeim is letérdelésnél, állítólag az autoimmun az ízületeket is taccsra vágja :(


De igazad van, nem szabad előre parázni.

2014. jan. 22. 16:12
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nincs ilyen betegséged,akkor feleslegesen aggódtál,ha esetleg mégis az van,ezzel nem tudsz rajta javítani.Viszont az idegesség,stressz semminek nem tesz jót!
2014. jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Látom, hogy ez a kérdés több éves, de szeretném megkérdezni, mi lett az eredmény? (Nekem ilyen betegségem van, azért érdekel..) Ha még olvasod, kérlek, írd le pár szóval, mi lett és hogy vagy jelenleg.. Köszönöm!
2018. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!