Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a vesém vagy csak izolmláz?

Fáj a vesém vagy csak izolmláz?

Figyelt kérdés
Egy napja van, hogy érzem a jobb vesém., olyan mintha nyomná orvoshoz nem szeretnék elmenni egyenlőre szerintem iszom eleget de arra is emlékszem, hogy mintha valami érdekes pózban aludtam volna el. Lehet akár izomláz? Mert ha lehajolok agy jobbra balra mozgok ilyenek, akkor fáj. Szerintetek? Elmúlik? Ha nem hany napot varjak hogy szóljak valakinek? Meg fiatal vagyok nem hinnem hogy vesekő.... Biztató tanácsokat kérek...

2014. jan. 24. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol érzed pontosan a fájdalmat? Az alsó bordák magasságában vagy máshol? Kisugárzik valahova?
2014. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mozgásra fájdalmas, akkor sokkal inkább mozgásszervi lehet a probléma. Akkor pár napon belül el kell múlnia. A vesekő ellen pedig a fiatalság nem véd (én 18 voltam, amikor először lett)
2014. jan. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fájdalom nem hat at szerencsére sehova nem a Bordás alatt hanem inkabb a fenekemet felett jobb oldalon izomláz szeruen faj 13 eves vagyok érett a menzeszem mar megvan nem hiszem hogy ilyenkor lehetne mar vesekő w
2014. jan. 25. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
A korod miatt akár lehetne is,láttam már ilyet. De a vese,vesekő a bordák alatt egészen fent fáj a két alsó lengőborda környékén és a kő,homok ürülésével ez a fájdalom oldalt előre sugárzik e hason keresztül egészen a nemiszervekig,esetleg ágyékig. Felejtsd el a vesekövet. Amit te mondasz az izom, ízületifájdalom.
2014. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Huhh koszonom a választ megnyugodtam mostam egyébként szinte el is múlt ;€
2014. jan. 28. 14:53
 6/6 A kérdező kommentje:
;) ;)
2014. jan. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!