Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen könnyen alakulhat ki...

Milyen könnyen alakulhat ki gyomorfekély?

Figyelt kérdés

Milyen könnyen alakulhat ki gyomorfekély?

sajnos régebben 1-2 éven keresztül eléggé tartalmasan feszült ideges életet éltem,sokat is sírtam. Azóta kerülöm a vitákat,meg a hülye embereket..meg egészségesen próbálok táplálkozni,pozitívan gondolkodni..csak sajnos még vannak vizsgáim és azok miatt is szoktam stresszelni,olyankor hasmenésem lesz..


2014. jan. 25. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is attól féltem, hogy gyomorfekély, mert sokat idegeskedtem és meg lett az eredménye. Nem, a gyomorfekély több év alatt alakul ki, fiataloknál igen ritka, ott inkább a reflux ami idegességtől is lehet, szokott lenni.



Jobb ha abbahagyod a stresszelést, mert később gyomortükrözésre fogsz vállalkozni a tüneteket miatt.

2014. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szinte sokszor olyan mintha levegőt sem kapnék :/ megüli a gyomrom valami nehéz. olyankor kiegyenesedek és mész levegőt veszek
2014. jan. 25. 18:58
 3/6 A kérdező kommentje:
a reflux az milyen betegség? és neked mi lett a bajod?
2014. jan. 25. 18:59
 4/6 A kérdező kommentje:
*mély levegőt
2014. jan. 25. 18:59
 5/6 disconation28 válasza:
A gyomorfekély az álandó stressz és a helytelen étrend okozta betegség,söt még a gyomorsavtultengés is közrejátszik Óvakodni kell a stresszhelyzetektöl és egészségesen táplálkozni,,Lawrence Wolf No stress
2014. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

epe visszacsorgás


Refluxom nincs, gyomortükrözés kiderítette. De ismerek olyat aki idegesség miatt lett refluxos, első hetekben kórházban is benntfeküdt szervi és idegrendszeri tünetek miatt.

2014. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!