Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekély-állandóan olyan...

Gyomorfekély-állandóan olyan éhes vagyok mintha napok ota nem ettem volna. MIért?

Figyelt kérdés
van vagy volt valainek hasonló?ez van egész nap eszek elvagyok fél vagy egy ora mulva ugyanezt érzem.pedig szedek gyogyszert is..
2014. jan. 21. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én így éltem le 15 évet. Aztán 1 éve kipróbáltam a paleolit étrendet és semmilye gyógyszert nem szedek és nincs az állandóan kínzó éhség é kilószámra eszem mindennap a grépfruitot.Mega paradicsomszósztól (liszt nélkül) se leszek rosszul. Mindenképp próbáld ki. Pár nap alatt cökken a sav és aztán teljesen eltűnik. A gyógyszert hagyd abba,mert gyomorrákot okoz. 32/n
2014. jan. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyogyszert ne hagyd abba (ha orvosi utasitásra szeded?) mert gyogyulást okoz.

Dohányzol?

2014. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen,doki irta fel,de nem hazsnál.csak a savam mult el de éhes vagyok foylton ugynaugy...igen dohányzom
2014. jan. 21. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!