Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pukizni akartam és nyomtam...

Pukizni akartam és nyomtam közben, hogy kijöjjön ugye. De miután kijött megfogtam a végbélnyílásom és ki volt dudorodva körben az egész amit utána azonnal vissza is húzódott. Mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Fürdés közben történt, alap esetben normális, csak egy picit kemény a vaginámhoz közeli részén, de nagyon gyengén és nyomáskor el tűnik. Váladékozás nincs, viszkedés nagyon ritkán ha már 1 napja nem mosakodtam. Székleléskor nem fáj. Nem fáj soha és nem érzem dagadtak. Most nem tudom, hogy normális-e az, hogy amikor nyomom mint pl székleléskor vagy pukizáskor akkor kijebb lóg valami onnan ami visszahúzódik szóval a külső bőr megyen lejebb én úgy éreztem.
2014. jan. 25. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Aranyér, mindenkinek van, csak nem mindenkinek fáj.
2014. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Huh, de akkor nem halok bele? 18/L
2014. jan. 25. 20:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem halsz bele, de ha nem hiszed vagy biztosra szeretnél menni fordulj orvoshoz!
2014. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Biztosat csak orvos mondhat.
2014. jan. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne aggódj, ebbe nem fogsz belehalni!
2014. jan. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az ilyen lányokat, akik be merik vallani, hogy mit csinálnak :D Amúgy semmi bajod nem lehet.
2014. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen bevallom inkább mert félek, hogy valami bajom lesz. Elég volt 2 éve egy életmentő műtét daganat miatt, nem kell még 1. Szóval azóta is ott van olyan keményebb rész a vaginám és a végbélnyílásom között. Minden nap. De ha nyomom egy picit mint aki pl kakilna, vagy lehajolok eltűnik. Tuti aranyér? Most egyártalán nem tudok elmenni orvoshoz mert akkor tönkre teszem az életemet ha pl rák miatt fél évig kell egy zsáknyi sz@rral járnom az oldalamon.
2014. febr. 20. 08:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne a legrosszabbra gondolj, de el kéne menned orvoshoz!
2014. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most biztos nem, május közepe-vége fele elmegyek.
2014. febr. 20. 09:12
 10/15 anonim ***** válasza:
Addig meg feleslegesen stresszeled magad
2014. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!