Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már nemrég kiderült h majdnem...

Már nemrég kiderült h majdnem cukorbeteg vagyok 13 évesen. Azóta mindig dugiban (suliban, barátnőnél) eszem édességet. De míg nem derült ez ki addig csak nagyon ritkán ettem. Normális h így kívánom?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért, mert a tiltott gyümölcs mindig édes. De jobban járnál, ha diabetikus édességeket ennél (persze a megengedett mennyiséget). Pl. a csokis ostya nagyon finom, a diabetikus fagyik is jók. És kérd meg anyukádat,h nézzen diabetikus süti recepteket. Nekem a light cola s szokta csillapítani az édesség utáni vágyamat.
2014. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg cukorbeteg vagy, akkor ne egyél édességet.
2014. jan. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ehetsz édességet de csak mértékkel, az előzőnek meg nincs igaza, attól hogy valaki cukorbeteg, ehet édességet
2014. júl. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!