Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magas prolaktin szint férfiaknál?

Magas prolaktin szint férfiaknál?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, és a prolaktin szintem 3-szorosa a normál értéknek. Februárra kaptam időpontot endokrinológushoz. Milyen vizsgálatokon kell még átesnem? Nagyjából mennyi idő alatt jutok el odáig, hogy kapjak valamilyen kezelést?


Mivel valószínűleg MR-re is el fognak küldeni, és azt halottam, hogy oda több hónapot kell várni egy időpontra.



#prolaktin #hormon #hormon betegség #hormon túltengés #prolaktin szint csökkentése
2014. jan. 27. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
a prolaktint az agyalapi mirigy termeli és sokféle okból lehet magas: pl. stressz, egyes gyógyszerek, pajzsmirigy alul működés, epilepszia, daganat, agyalapi mirigy daganata/ez nem rosszindulatú!/ de még som minden más is lehet
2014. jan. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!